Prima love: Jak tragicky může dopadnout pětidenní vztah?

Nečekaný zločin Foto: Nečekaný zločinFoto: All

Sobotní příběhy ze života patří zásadně na Primu love. Ve 20.15 na této stanici uvidíte příběh dvojice, která se po pětidenní známosti rozhodla vzít. Jak může dopadnout takový vztah "sešitý" horkou jehlou? To uvidíte v thrilleru Nečekaný zločin.

Jamie McDowellová pracuje jako detektivka u policie v oddělení vražd. Žije sama s devatenáctiletým synem Peterem, protože její manžel zemřel ve službě. V sousedství žije i její kamarádka Susan, která pracuje jako školní psycholožka. Je také vdova a žije se svou 21letou dcerou Kelly. Obě děti se znají vlastně celý život, ale k nelibosti svých matek se rozhodly zasnoubit a vzít. A to po pětidenní známosti a poté, co Kelly ukončila vztah s bývalým přítelem Rickem, který byl na drogách.

Jamie a Susan se snaží Peterovi a Kelly sňatek rozmluvit, ale narazí na tvrdý odpor. Děti jsou dospělé a nepotřebují souhlas svých matek. Večeře, kterou společně uspořádali, dopadne náhlým odchodem Kelly a Petera. Oba jdou do baru, kde se setkají s Kellyiným bývalým přítelem Rickem. Pohádají se, Kelly chrstne Rickovi do obličeje pivo a on jí za to slibuje pomstu.

Článek

Jak to dělaj kluci Foto:

6 nečekaných věcí, které se mohou přihodit na svatbě

V neděli se na Prima love zasmějete americké komedii Jak to dělaj kluci. Uvidíte totiž svatbu, která nemá obdoby, a na konci dne odhalíte jedno velké překvapení. Mezitím...

Opilá Kelly hodlá odjet spát do domu své matky – a sama. Petera s sebou nechce. Jamie a Susan se po nevydařené večeři také vydaly do restaurace, a když se vracejí domů, najdou část Susanina domu, kde má Kelly byt, v plamenech. Na místě již zasahují hasiči a nalézají Kelly mrtvou. Susan je zoufalá a prosí Jamii, aby případ vyšetřila.

Vyšetřovat případ, který je příliš blízký?

Jamie by případ teoreticky vyšetřovat neměla, protože je citově angažovaná, ale přesto se do toho pustí. Při pitvě bylo zjištěno, že Kelly byla znásilněná a uškrcená. Požár domu pak byl úmyslně založen, aby zakryl stopy po vraždě. Podezřelým číslo jedna je Rick, který Kelly otevřeně vyhrožoval, viděl ji nasedat do taxíku a pak také odjel. Rick jakýkoli podíl na smrti Kelly odmítá, a dokonce žaluje policii za špatné zacházení. Jamie se však nevzdává a nechá vypsat odměnu 10 tisíc dolarů, která by vedla k informacím o pachateli – Rickovi. Zanedlouho nějaký člověk najde v křoví ukrytou mikinu a džíny, které páchnou benzinem. Jamie je naprosto zděšená – ty věci totiž patří jejímu synovi Peterovi…

Nebezpečný zločin uvidíte na Prima love ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Stanice právě nevysílá
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016