Prima love: Co se stalo s Brandonem z Beverly Hills?

Brandon Foto: BrandonFoto: All

Brandon a Brenda Walshovi. Sourozenci, kteří se za každé situace dovedli správně rozhodnout a poučit svoje kamarády, jež propadli drogám, gamblingu nebo anorexii. Co se stalo se sympaťákem Brandonem po natočení Beverly Hills? To se dozvíte na Prima love ve snímku Rodina v ohrožení.

Jason Priestley se čtyři dny před natáčením nového seriálu Beverly Hills 90210 objevil na kamerových zkouškách. Tenkrát nosil těžké kanady, dlouhé vlasy a koženou bundu. Jako malý k herectví přičichl v různých reklamách, ale pak ho to přestalo bavit: "Nebavilo mě neustále se starat o svůj vzhled. Myslím, že dieta je pro třináctileté dítě úplně mimo. A tak jsem ve svých třinácti skončil," tvrdí Jason. 

Role vždy dokonalého Brandona mu zajistila slávu na několik let, ale i pěkné nervy. Každý si prý myslel, že má jen světlé stránky: "Nejsem jako Brandon, to bych musel zapomenout na všechny neřesti, které mám. Každý v sobě ale jednoho Brandona máme. Je to ta pozitivnější část naší povahy," říká.

Brandon byl frajer Foto: Brandon byl frajerFoto: All

Někdo má rád modelky, jiný vizážistky

Skoro se zdá, že ho postihla seriálová nemoc známá jako rychlá smrt. Hrajete několik let v seriálu, ale pak po vás neštěkne ani pes. Jason se vydal na trochu jinou cestu. Vybírá si spíše alternativní projekty a snaží se režírovat. "Beverly Hills" ovlivnilo jeho život i jinak. V roce 1999 si v Miami vzal maskérku seriálu. Manželství dlouho nevydrželo, a tak si v roce 2005 vzal další maskérku, svou dlouholetou přítelkyni, tentokrát na Bahamách.

LOVE Kino: Rodina v ohrožení Foto: LOVE Kino: Rodina v ohroženíFoto: All

Na Prima love tohoto sympatického herce můžete vidět v sobotu ve snímku Rodina v ohrožení. Spisovatel Robert se rozhodl vzít svou dceru a novou manželku na plavbu lodí. Původně idylická představa o společném kempování na jednom z blízkých ostrovů se však brzy mění v zoufalý boj o přežití…Více TADY.

Další příběh ze život na Love uvidíte v sobotu ve 20.15! Snímek Rodina v ohrožení vám ukáže, jak se může zvrtnout rodinná dovolená.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (9)
Big Ben, seriál Foto:
00:30 02:30
44%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016