Příběh Skály: z wrestlingu do Hollywoodu

Dwayne Johnson je bourák - Obrázek 1 Foto: Dwayne Johnson je bourák - Obrázek 1Foto: All

Na Prima love uvidíte v pátek snímek na téma wrestling. Sportovní film Jak vyhrát a nezbláznit se vypráví příběh o venkovském advokátovi, který si přivydělává jako trenér wrestlerů. Je neúspěšný do doby, dokud nepřijde talent. Takový byl i slavný Skála, který má za sebou úžasnou životní cestu.

Jak vyhrát a nezbláznit se, sportovní film vypovídá o světě wrestlingu. Film uvidíte na Prima love tento pátek ve 20.15.

Slavná Skála z wrestlingu

Jeden ze slavných wrestlerů, kteří neskončili svou kariéru v ringu, je i Skála. Americký herec Dwayne Johnson netušil, že mu jeho život přichystá poměrně bohatou hereckou kariéru. Tento dvoumetrový čtyřicátník měl totiž zpočátku slibně našlápnuto v americkém fotbalu. Kvůli vážnému poranění zad však fotbalu musel zanechat. Jako správný sportovní závislák na vypocených endorfinech se však sportu nechtěl vzdát, a tak ho napadl wrestling.

Král Škorpion

Král Škorpion

Wrestling sice začínal jako pouťová a cirkusová atrakce, do smíchu však bojovníkům často není. I když je součástí wrestlingu divadlo pro diváky, pořád obsahuje tvrdé souboje. A tak se může stát, že některé souboje můžou skončit zraněním, ale klidně i smrtí, přestože jsou zápasy v podstatě dopředu domluvené. Wrestling existuje jako forma zábavy už od 60. let, v té doby byl nejpopulárnější v Brazílii, ale v USA a Kanadě má velkou historii. Překvapivě kladný vztah k wrestlingu má i Japonsko a Mexiko.

A tak Skála, jak se mu přezdívalo, započal svou kariéru wrestlera, která mu náramně seděla. Jeho mohutné tělo a showmanství bylo proslavené po celém světě, ostatně i jeho tatínek s dědečkem se wrestlingu také úspěšně věnovali. Jenže pak přišla filmová nabídka, která si žádala dokonalé a vypracované tělo bojovníka. Dwyne se ukázal jako bojovník Mathayus v blockbusteru Mumie se vrací. Sice mu natáčení trvalo pouhé dva dny, fanoušci filmu si ho však všimli. A Dwaynovi byla rázem nabídnutá hlavní role v samostatném filmu Král Škorpion.

Vy si tuhle sportovní hvězdu můžete užít v rodinné komedii, kterou uvidíte v neděli na Prima love ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Alexander Hemala Foto:
03:10 04:00
29%
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016