Premiéra 10. řady Myšlenek zločince: Podívejte se s námi do zákulisí

Myšlenky zločince už nějaký ten pátek můžete sledovat na Prima love. Tentokrát se společně řítíme již toto pondělí ve 20.15 do premiérové desáté řady. První díl představí další kriminální případ. Vy se pojďte podívat na detaily ze seriálového ateliéru!

Co uvidíte v premiérové řadě Myšlenek zločince ve 20.15 na Prima love?

Vrah, pojmenovaný médii jako "Šílený řezník", nechá během měsíce v kalifornské poušti už třetí torzo těla bez hlavy a končetin. Snaží se tím jen ztížit identifikaci obětí, nebo končetiny potřebuje k jinému účelu? Po odchodu Blakeové hledá tým nového člena. Tím se stane Kate Callahanová, která dříve pracovala v utajení a pomáhala usvědčovat násilníky a pedofily.

Zákulisí seriálového ateliéru televize CBS

Televize CBS momentálně natáčí jedenáctou řadu Myšlenek zločince. Myšlenky Zločince tak patří vedle Práva a pořádku mezi jedny z nejdéle trvajících seriálů dnešních let. Podívejte se s námi do zákulisí natáčení. V galerii vám nabídneme detaily ateliéru, kde vaše oblíbené hvězdy pravidelně natáčejí scény z Myšlenek zločince. Ateliér stále můžete najít v Los Angeles. Podívejte se s námi do oddělení speciální jednotky FBI.

Myšlenky zločince uvidíte na Prima love ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Stanice právě nevysílá
DNES V TVMyšlenky zločince Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TVBáječný den Foto:
20.15
DNES V TVČasový kód Foto:
22.30
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15
DNES V TVLetem světem Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016