Představitelka Meredith Grey měla náročné focení!

Chirurgové - Představitelka Meredith Grey se fotí pro časopis Foto: Chirurgové - Představitelka Meredith Grey se fotí pro časopisFoto: Instagram.com

Vskutku neobvyklé focení si nedávno užívala hlavní hvězda seriálu Chirurgové Ellen Pompeo. Představitelka Meredith Grey se na obálce časopisu objevila s netypickými modelkami!

Další díl seriálu Chirurgové uvidíte od 22.50 na Prima Love.

Prima Love minulou neděli vysílala premiérovou 11. řadu Chirurgů. Co se v 11. řadě děje? Meredith opustí její nejlepší přítelkyně Cristina.

Chirurgové nemocnice v Seattlu se těžce srovnávají s faktem, že jejich dlouholetá kolegyně a kamarádka doktorka Cristina Yang odešla do Švýcarska. Zároveň si příliš nerozumí s její novou zástupkyní doktorkou Maggie Pierce (Kelly McCreary). Ta se snaží spřátelit se všemi, ale zvlášť s doktorkou Meredith Grey (Ellen Pompeo). Má k tomu svůj vlastní důvod a svou roli v tom sehraje i Derek Shepherd (Patrick Dempsey).

Ať žije venkov!

Šestačtyřicetiletá hvězda, představitelka Meredith Grey, pózovala pro časopis Good Houskeeping, kde jí pro fotky v pohodovém, domáckém duchu vybrali jako společnice několik slípek! Usměvavá blond herečka v pohodlných, rozevlátých šatech s nimi pózuje u stolu v zahradě.

Slípky však nebyly jediné zvířecí parťačky, které na fotkách Ellen doprovázejí. Herečka si totiž vyšla na vycházku i s trojicí roztomilých pudlů!

Chirurgové - Meredith se fotí pro časopis Foto: Chirurgové - Meredith se fotí pro časopisFoto: Instagram.com

Jak se vám fotky Ellen líbí?

Další díl seriálu Chirurgové uvidíte v neděli od 22.50 na Prima Love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cizinka Foto:
04:15 05:35
35%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016