Představitelka Maury Isles vysekla poklonu matce a slavné tchyni Sophii Loren

Rizzoli a Isles - Maura v práci Foto: Rizzoli a Isles - Maura v práciFoto: archiv Prima

Rodině a oslavám věnovala svůj květen (nejen) na sociálních sítích představitelka patoložky Maury Isles Sasha Alexander. Měla hned dva “velké” dny!

Sasha Alexander slavila! A vysekla poklonu mamce i tchyni

Dort, který stál za to

Věk se u dam sice zpravidla neuvádí… Ale věřili byste, že je blonďaté, věčně usměvavé a nadmíru šik herečce čerstvých 43 let? Sasha narozeniny oslavila 17. května a na svém Instagramu se nezapomněla pochlubit ani jedním ze svých narozeninových dortů. A že byl pořádný, ačkoliv v době kdy zmáčkla spoušť již z té sladké nádhery tolik nezbývalo!

Sasha slavila 43. narozeniny Foto: Sasha slavila 43. narozeninyFoto: Instagram.com

Oslava mateřství

Už o pár dnů dřív však Sasha měla i další významnou událost – Den matek, který, soudě dle pozornosti, který svátku věnovala, dost prožívá. Nejdříve tak popřála (nejen) vlastní matce touto roztomilostií

Štěně na Instagramu Foto: Štěně na InstagramuFoto: Instagram.com

Pak však sáhla do rodinného archivu a vzdala hold i své tchyni, kterou není nikdo jiný než legendární Sophia Loren. Na snímku (úplně dole) s ní je Sashin manžel Edoardo jako dítě. Už z dřívějších postů se zdá, že s ní má Sasha parádní vztah.

Sasha jako matka Foto: Sasha jako matkaFoto: Instagram.com

Na závěr pak poslala do světa i radost z vlastního mateřství – a připojila fotku, na které je se svou tehdy tříletou dcerou Luciou. Ta se narodila v roce 2006 a má ještě o 4 roky mladšího bráchu Leonarda.

Sasha se podělila o fotku své slavné tchýně Sophie Lorenové Foto: Sasha se podělila o fotku své slavné tchýně Sophie LorenovéFoto: Instagram.com

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVStrážci nebes Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016