Představitelka Jane Rizzoli ukázala, koho má v reálu v posteli!

Rizzoli a Isles - herečka bude režírovat jeden ze seriálových dílů Foto: Rizzoli a Isles - herečka bude režírovat jeden ze seriálových dílůFoto: archiv Prima

Pořádnou dávku roztomilosti vypálila představitelka Jane Rizzoli Angie Harmon. Energická brunetka prozradila, koho má, patrně pravidelně, v peřinách. Další díl seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE.

Je to velký, malý krasavec!

Angie Harmon navíc nezůstala jen u fotografie, ale rovnou si krasavce, který se jí “válí” v posteli, natočila. A že je na co koukat! Ale pozor, raději se na to posaďte. To, co Angie pustila do světa, je tak trochu roztomilá bomba.

O něco později nicméně Angie nasadila ještě těžší kalibr. Vyfotila se krátce po neplánovaném šlofíku. Probrala se uprostřed spících nejbližších – zmíněného chlupatého mazlíka a dvou ze svých tří dcer. A protože děti a zvířata na sociálních sítích fungují parádně i samy o sobě a dohromady ještě lépe, posbírala samozřejmě mraky dalších pozitivních reakcí.

Rizzoli a isles - Angie Harmon si pořídila štěňátko Foto: Rizzoli a isles - Angie Harmon si pořídila štěňátkoFoto: Instagram.com

Co má Korsak za překvapení?

A co čeká Angiinu Jane Rizzoli a spol. v dalším dílu seriálu Rizzoli & Isles? Tak za prvé zachrání Jane Rizzoli prokurátora, který spadl z mostu. Za druhé má pak pro všechny překvapení její šéf Korsak.

Co to bude?

Uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě LOVE v dalším dílu seriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016