Představitel Teda Mosbyho se vyjádřil ke skandálnímu finále Jak jsem poznal vaši matku

Jak jsem poznal vaši matku - Ted a Robin Foto: Jak jsem poznal vaši matku - Ted a RobinFoto: archiv

Devět let strávil se seriálem Jak jsem poznal vaši matku. Představitel Teda Mosbyho,Josh Radnor, se tento týden konečně vyjádřil k finální epizodě kultovního seriálu. Poslední díl vyvolal u fanoušků obrovské zklamání, neexistovala jediná socální síť, která by nebyla zavalená negativními názory.

Devět let natahovali tvůrci jednoho z neoblíbenějších seriálů příběhy všech postav. Ta nejzásadnější hvězda, představitel Teda Mosbyho, která po celou dobu spěla k jádru pudla, tedy k tomu, jak Ted Mosby potkal matku svých dětí, se konečně vyjádřila k šíleným reakcím fanoušků po finálním dílu. Závěr seriálu byl překvapivý a spousta fanoušků ho neskousla. A na to reagovala samozřejmě i média, která sledují sociální sítě.

Nebylo to tak hrozný

Josh Radnor se po dvou letech rozhodl promluvit o tom, co pro něj znamenal konec Jak jsem poznal vaši matku. Reakce na závěrečný dramatický zvrat byly podle jeho slov v médiích značně přehnané. Vypadalo to prý tak, že fandové seriálu jsou fakt naštvaní, leč on nevěří, že to bylo tak zlé. A spousta reakcí podle něj prý zněla nadšeně. Radnor, který se vyjádřil pro HuffPost Live si prý dokonce „udělal“ průzkum během svých vystoupení a soudí, že poměr nespokojených a spokojených byl zhruba 50:50, maximálně 60:40. Což už je ale, nutno přiznat, celkem nepříznivý poměr.

Jak jsem poznal vaši matku -  Ted Mosby Foto: Jak jsem poznal vaši matku - Ted MosbyFoto: archiv

V Jak jsem poznal vaši matku najdete vždy zklamání

Radnor navíc připomněl i to, že fanoušci v podstatě mohli nějaký podobný zvrat očekávat a k ději seriálu řekl: „Seriál vždycky nějakým způsobem rozvrátil vaše očekávání, rozplakal vás, nebyl tím, čím jste si mysleli, že je. Překvapoval. Takže si myslím, že to bylo v DNA toho seriálu. A mám tušení, že mu zestárnutí prospěje. Tak si o tom promluvme za 10 let a uvidíme, co si lidé myslí,“ míní herec.

Jak jsem poznal vaši matku můžete sledovat denně na Prima love ve 14.25 a v 19.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Volejte věštce - nový Foto:
00:05 02:15
12%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVDruhá šance Foto:
20.15
DNES V TVKde hnízdí smrt Foto:
22.45
DNES V TVDruhá šance Foto:
20.15
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016