Představitel Castla: Sblížení s Kate jsem nefandil

Castle na zabití znovu Foto: Castle na zabití znovuFoto: All

Nathan Fillion má seriál Castle na zabití rád. Zatímco někteří herci, jsou – zvlášť po více než třech řadách seriálů – mírně otrávení a uvažují o tom vzít do zaječích, Fillion má pro potrhlého spisovatele a bývalého sukničkáře slabost. Castla na zabití uvidíte v úterý od 20.15 na Prima love.

 Nebereme se tak vážně

 „Je spousta krimiseriálů. Ale myslím, že ten náš je jeden z těch, které se berou nejméně vážně. A má něco, co mě na něm velmi baví. Je to trochu jako skutečný život,“ uvedl nedávno třiačtyřicetiletý herec. Pravdou je, že právě Castle na zabití je jedním z jeho kariérních zářezů, který má ke každodennímu životu asi opravdu nejblíž. Práce detektiva-spisovatele je přece jen o chlup uvěřitelnější než frajerský vesmírný pašerák Malcolm Reynolds ve sci-fi westernu Firefly nebo děsivý sadistický kazatel z populárního mysteriózního počinu Buffy: Přemožitelka upírů.

Castle na zabití IV - Obrázek 8Castle na zabití IV - Obrázek 8

Zabíjí láska úspěch? 

Nathan však na sebe taky prozradil, že byl původně výrazně proti záměru scenáristů – i touze fanoušků – aby tvůrci dávali Richard a Kate dohromady. „Považoval jsem to za polibek smrti,“ přiznal herec. Autor série Andrew Marlowe však na Filliona a další odpůrce nedal a Kate a Castle k sobě mají stále blíž a blíž.

Castle na zabití III - Obrázek 3 Castle na zabití III - Obrázek 3

V nejlepším se má přestat

I přesto, že má Fillion „svou“ postavu, zbytek hereckého a natáčecího ansáblu (a bezesporu i příjmy a popularitu z této činnosti plynoucí) v oblibě, není prý fanouškem přílišného „natahování“ seriálu kvůli většímu úspěchu a zisku. Dle jeho slov pro magazín Digital Spy vidí jako optimální skončit po sedmé sérii. V současnosti natáčí šestou. „Je hodně seriálů, které lidé milovali pár let a pak vyšuměly. Myslím, že dobře to dělají Britové. Nestarají se o to, jak dlouhá je řada nebo kolik dílů udělají. Stačí skončit na vysoké úrovni a odejít s hrdostí. Myslím, že to je skvělý model pro zábavní průmysl,“ podotkl Fillion.

Castla na zabití uvidíte už v úterý ve 20.15 na Prima love.

 (-nov)

 

Článek

Castle se seznamuje se svou Nicki Heat Foto: archiv

Castle vytvořil knižní hrdinku. A ta mu ožila!

Hrdinka knižní série Richarda Castla Nicki Heat má svou podobu! V úterním díle je totiž motivem obsazení postavy vyšetřovatelky ve snímku, který se podle Castlovy knižní ...

Článek

Castle: Cate Beckettová

Inspirace seriálu Castle na zabití? Anonymní spisovatel

Inspiraci k seriálu Castle na zabití si vzali tvůrci z literárního světa. Detektivka s hlavní hrdinkou Nikki Heatovou má podtitul Castle a její autor je na rozdíl od ...

Článek

Castle na zabití IV - Obrázek 4

Jaké životní bitvy svádí Kate Beckett z Castla na zabití?

Castla na zabití sledujete ve 21.20 na Prima love. Největší výzvu své kariéry dnes zváží Kate Beckett. Bude se muset rozhodnout mezi kariérou a Castlem!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Přístav Foto:
17:20 18:40
26%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016