Poznejte zákulisí Castla na zabití: S kým se přátelí jeho hlavní představitel?

Castle se svojí kamarádkou Foto: Castle se svojí kamarádkouFoto: facebook.com

Osudovou ženu Nathan Fillion, představitel Richarda Castla ze seriálu Castle na zabití, zřejmě ještě nepotkal, na kamarádky má však moc dobrý vkus. Alespoň podle jeho přátelství s ikonou nerdů, zrzavou Felicií Day, s kterou si zahrál i v jiných seriálech. Poznejte zákulisí Castla na zabití!

Castle na zabití dnes ve 21.15 na Prima love. S námi můžete poznat přátelství v kruzích amerických seriálů, které ovlivňují další tvůrce. Je to přirozený proces. Začněme s Castlem a jeho přátelstvím.

“Castle“ a Felicia si společně zahráli třeba v projektu Joshe Whedona Doctor Horrible´s Sing – Along Blog. A vzhledem k tomu, že se v seriálu Castle na zabití objevila i Nathanova parťačka ze seriálu Firefly, je možná jen otázkou času, kdy tvůrci Felicii nějakou tu epizodní roličku též nabídnou. Mrkněte na trojici zajímavostí o této sympatické zrzce.

Matematička a herečka v jednom

Felicia má velmi neobvyklou kombinaci nadání. Na Texaské univerzitě se totiž vedle studia matematiky věnovala i hře na housle – a krátce po škole se rovnýma nohama vrhla do filmového průmyslu. Podobně jako Nathan Fillion i ona sepnula svou kariéru s počiny režiséra Joshe Whedona.

Felicia, „Barney“, „Booth“ a Castle

Zatímco Nathan se objevil v jeho Firefly, Felicia nejdřív získala menší roli v sedmé řadě seriálu Buffy přemožitelka upírů (kde mimochodem zářil i David Boreanaz ze Sběratelů kostí). Oba se pak jako milenci potkali ve zmíněné webové sérii Doctor Horrible´s Sing – Along Blog, natočené během stávky scenáristů. A slavili úspěch! A s nimi i Neil Patrick Harris známý jako „Barney“ z Jak jsem poznal vaši matku (seriál vídáte na Prima Cool). Svět je malý, televizní asi zvlášť.

Castle na zabití má kamarádku Faliciu Day Foto: facebook.com

Castle na zabití má kamarádku Felicii Day. Foto: facebook.com

Populární projekt Guild

Krátce předtím se Felicia vrhla na tvorbu internetového krátkometrážního seriálu The Guild. Počin popisoval komunitu hráčů online her a získal značnou pozornost. Tím spíš, že k němu Day natočila roztomilý sexy klip.

A právě do The Guild naverbovala i svého kamaráda Nathana, který ve webovém seriálu hostoval v roce 2011. Tedy už v době, kdy zářil jako „Castle na zabití.“

Euréka i (Doll)House

Felicia Day se však nevyhýbá ani „běžnějším“ projektům. Pamatovat si ji můžete třeba ze seriálů Heuréka – město divů, Anatomie lži nebo Dr. House, kde hostovala. Účinkovala také v nadějném projektu Joshe Whedona Dollhouse – Dům loutek, který však nakonec nepřežil první sérii.

Felicia má také stejně jako Nathan slabost pro sociální sítě, svůj facebookový profil si sama spravuje a je velmi sdílná. Nedávno se třeba pochlubila s fotkou z grilovačky u Nathana.

Dočkáme se někdy jejich setkání v Castlovi na zabití? Nechme se překvapit.

Castle na zabití v úterý ve 20.15 na Prima love.

Článek

Castle na zabití I

Castle není jediným spisovatelem-detektivem, proti zločinu bojoval i Hammett

Castle na zabití už ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love. Co překazí romantiku páru vyšetřovatelů? Richard s Kate si užívají romantický víkend v Hamptons, idyla však skončí ...

Článek

Richard a Kate

Castle finišuje: To nejlepší z páté série!

K závěru se chýlí pátá řada krimiseriálu Castle na zabití. Co se během celé řady stalo nejlepšího? Dřív než se s oblíbenou dvojicí pustíte do jejich dalšího případu, ...

Článek

Koláž dvojic Prima love

Nejlepší seriálové dvojice za rok 2013!

Setkáváte se s nimi dnes denně. Jednou spolu jsou, za chvíli zas ne. Jde to s nimi od desíti pěti, nicméně si přejeme, aby se na konci zrovna tihle dva dali dohromady. ...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Ohnivý kuře Foto:
17:25 18:45
55%
DNES V TVPatnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě  Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.35
DNES V TVEichmann show Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016