Poznejte nové mužské hvězdy Primy love!

Dva muži zákona Foto: Dva muži zákonaFoto: All

Je to dvojka, kterou pohledáte. Premiéroví Dva muži zákona to umí rozbalit a navíc to jsou vtipní. Seriál v Německu naprosto převálcoval svou sledovaností všechny ostatní. A bylo to hlavně kvůli jeho postavám, které scenáristé vyrýsovali do dokonalosti!

Přestože scenáristi nepřišli s ničím novým, ale vsadili na totální filmovou klasiku. Dva muži, kteří by se navzájem chtěli zabít, na sebe na druhou stranu nedají dopustit a pojí je kromě společného zaměstnání také hluboké přátelství. Markus a Carl patří přesně mezi ty mužské filmové dvojice, jako jsou Mizerové nebo Kžižovatky smrti.

Poznejte Marcuse a Carla!

Markus Maiwald (Jörg Schüttauf)

Je rozvážnější, klidnější, a než se vrhne do akce, raději přemýšlí. Na první pohled vypadá jako rodinný typ, který za všech okolností myslí na ženu a děti. Nebezpečí není úplně jeho živlem. Parťák Carl mu někdy leze na nervy, ale udělal by pro něj všechno.

Dva muži zákona - Markus

 

Carl Berger (Dominic Boeer)

Je divoký, impulzivní a nespoutaný. Do akce se vrhá po hlavě. Usedlému životu se spíš vyhýbá. Nebezpečí je jeho živlem. Parťák Markus je mu někdy pro smích a jindy mu leze na nervy, ale udělal by pro něho všechno.

Dva muži zákona- Carl

Znáte německé herce?

 

Sympaťák Jörg Schüttauf

Sympatický padesátník se narodil v německém městě Chemnitz a hercem se stal už v šesti letech, když ho jeho učitelka ze základní školy poslala do dětského divadla. Má rád ježdění na kole a na kánoi. V seriálu Místo činu si zahrál kriminalistu Fritze Delwa.

Fešák Dominic Boeer

Atleticky založený pětatřicátník pochází z německého Warsteinu. Má syna s australskou tanečnicí, choreografkou a specialistkou na výživu Alexandrou Hipwell. Zahrál si policistu Larse Pöhlmanna v krimi Soko Wismar, které je spřízněné se seriály Soko Vídeň, Vraždy v Kitzbühelu a Speciální tým Kolín.

Sledujte nový seriál ve čtvrtek na Prima love ve 23.00!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016