Poznejte Castlovy bývalé. Divoká herečka i blond kočka

Castle - Alexis s dcerou Foto: Castle - Alexis s dcerouFoto: All

Vraždu člověka, který se objeví v rakvi vedle původního nebožtíka, řeší Castle s Beckettovou. To však není všechno – Castle má opět "rodinný" trabl. Musí urovnat roztržku s exmanželkou. Připomeňte si jeho bývalé ženy. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý ve 21.15 na Prima love.

Excentrická herečka

První Castlova žena a matka jeho jediné dcery Alexis je pořádné éro! Život s excentrickou herečkou byl silná káva, přesto měli Richard a atraktivní Meredith nadstandardní vztahy i po rozvodu – což Castle kdysi odůvodnil tím, že sex s bláznivými lidmi je neuvěřitelný.

Bývalí manželé pro sebe mají i originální přirovnání. Richard Meredith ztotožnil se "smaženou Twinkie" (populární americká tyčinka s vanilkovým krémem). Důvod? Občas je vynikající, ale mít ji pravidelně, tak vás zabije. Meredith zase vztah s Castlem popsala jako "lahodné sladké suflé". Jejich vztah byl podle ní vzrušující a romantický.

Castle- dcera Foto: Castle- dceraFoto: All

 

Meredith občas Castla a Alexis navštěvuje, matinka je však i podle dcery občas až příliš "hustá". Meredith hraje třiačtyřicetiletá Darby Stanchfieldová, kterou si můžete pamatovat například ze seriálů Jericho nebo hitovky Mad Men.

Vydavatelka Gina

Druhá Castlova manželka je blonďatá (též) pohledná a nezávislá vydavatelka Gina. Castlova exmanželka měla mít původně v seriálu víc prostoru. Počítali s ní jako se stálou postavou a dokonce se objevila na promo fotografiích k první sérii.

Castle - Gina Foto: Castle - GinaFoto: All

Nakonec však bylo rozhodnuto, že se v seriálu bude objevovat jen příležitostně. Opačná cesta pak potkala postavu Lanie Parish, kterou ztvárňuje Tamala Jones. Ginu hraje osmatřicetiletá Monet Mazur. Tu jste mohli vidět například v Odložených případech, Chuckovi nebo Rizzoli & Isles. 

A právě Gina se objeví v úterní epizodě. O co půjde?

Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý ve 21.15 na Prima love.

Článek

Castle na zabití znovu Foto:

Castle a Beckettová se vracejí do zlatých sedmdesátých! 3 jejich nejdůležitější momenty

Prekérní případ čeká tentokrát na dvojici Castle – Beckettová. Vyšetřují totiž vraždu starou téměř 30 let! A čeká je velice neobvyklý vyšetřovací postup. Další díl seriálu...

 

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer III (7)
Closer Foto:
11:55 12:55
76%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016