Poznali byste známého herce z amerického seriálu? Má rád úchylnosti!

Poznali byste ho Foto: Poznali byste hoFoto: Instagram.com

V seriálu děsivé zločince prohání, v reálu se pak převlékl za pěknou příšeru. Řeč je o Matthewovi Gray Gublerovi alias dr. Spenceru Reidovi, který zveřejnil další mírně ujeté snímky. Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima Love.

Halloween se blíží?

Matt, ač bývalý model, rozhodně nepatří mezi herce, kteří své příznivce a fanynky oblažují prvoplánově sexy fotkami. Naopak, mnohé jeho snímky jsou vtipné až praštěné. Aktuální novinková nálož není výjimkou. Matthew se na nich “prezentuje” jako jedno z nejděsivějších monster, které si dovedete představit – jako klaun.

Zašli byste si s ním takhle na pivo? My možná jenom proto, že je to právě dokonalý Matthew Gray Gubler, který už pár dílů v několika sériích Myšlenek zločince dokonce natočil sám. Ani nová řada nebude výjimkou.

Matthew umí být hodně strašidelný Foto: Matthew umí být hodně strašidelnýFoto: Instagram.com

Vybral si dům svých snů

Kromě klaunského outfitu se Matt nicméně pochlubil i pracovními úspěchy – režíroval totiž další z dílů Myšlenek zločince. A prý se bude jednat o pořádně děsivou záležitost!

Jako ochutnávku 6. dílu 12. řady, který bude mít na domovské CBS premiéru 9. listopadu, Matthew vyfotil také dům, který v příběhu bude hrát důležitou roli. Prozradil přitom, že právě takhle by měl vypadat jeho vysněný domov! Nu, proti gustu…

Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte v pondělí od 20.15 na Prima Love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TV
20.15
DNES V TVKde hnízdí smrt Foto:
22.55
DNES V TVDruhá šance Foto:
20.15
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016