Poznali byste ji? Na Love můžete pravidelně sledovat Anastasii z 50 odstínů šedi!

Ben a Kate - Dakota v hlavní roli Foto: Ben a Kate - Dakota v hlavní roliFoto: archiv Prima

Jako neurotická a nepříjemná svobodná matka Kate v sitcomu Ben a Kate boduje herečka Dakota Johnson. To, že se mladá dáma, jejíž hvězda momentálně dramaticky stoupá, dala na herectví, není žádný div. Proč? Další díl sitcomu Ben a Kate uvidíte v pátek od 12.25 na Prima love.

Herecká familie

Dakota si totiž před více jak 25 lety zakřičela v pořádně „slavné“ kolébce. Dcerka Melanie Griffith a Dona Johnsona se postupem času pomamila a potatila, herečkou byla i její babička Tippi Hedren, držitelka Zlatého glóbusu za roli v Hitchcockově slavném hororu Ptáci. Herecký debut si odbyla už v roce 1999 v rodinném snímku Léto v Alabamě, které režíroval její otčím Antonio Banderas a role si tam střihly máti Melanie Griffith a sestra Stella. Jinak si však cestu k větším úspěchům pěkně prošlapávala ve vedlejších rolích třeba v The Social Network, nebo 21 Jump Street. A krom krom toho, už jako teenager, začala fušovat i do modelingu – spolupracovala třeba s Mangem.

Matka a dcera: Dakota Johnson se možná mamince Melanii Griffith svěřuje s tím, že dostala kopačky Foto:

Matka a dcera: Dakota Johnson se možná mamince Melanii Griffith svěřuje s tím, že dostala kopačky

První hlavní role

Právě sitcom Ben a Kate však nabídl Dakotě úplně první hlavní roli v její kariéře. Aktuálně je Dakotiným největším zářezem kontroverzní drsnější romantika 50 odstínů šedi. Od svobodné matky se tu přesunula k „nevinné“ studence, která uzavře neobvyklou dohodu se sexy boháčem se speciálními požadavky.

50 odstínů šedi ve filmu Foto: 50 odstínů šedi ve filmuFoto: All

Osobní trable

Co se osobních kontroverzí týče, často zmiňována je její měsíční protialkoholní léčba. Absolvovala ji v roce 2007 v čerstvých 18. A randění? Tam je podle svých slov spíš konzervativnější a preferuje delší vztahy. V minulosti randila třeba s muzikantem Noahem Gershem nebo hercem Jordanem Mastersonem.

Ben a Kate - Dakota Johnson Foto: Ben a Kate - Dakota JohnsonFoto: archiv Prima

Na výstřednosti si prý nepotrpí ani v módním stylu – herečka se stylem „holky od vedle“ preferuje spíš klasické, ale slušivé kombinace. Mimochodem mezi její kámošky patří třeba prominentní pařmenka Paris Hilton nebo jedno z nejslavnějších světových dvojčat Mary-Kate Olsen.

Další díl seriálu Ben a Kate uvidíte v pátek od 12.25 a každý všední den na Prima love.

Článek

Video VIP zprávy: Snímek 50 odstínů šedi se chystá do kin Foto:

50 myšlenek při sledování 50 odstínů šedi

Příběh o moci v podobě Mr. Greye, který skrývá ve své temné herně svých padesát odstínů šedi, se včera dočkal filmové premiéry. My jsme se premiéry zúčastnili také a tohle...
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Myšlenky zločince Foto:
03:30 04:10
45%
DNES V TVPatnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě  Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.35
DNES V TVEichmann show Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016