Potkáte nejbláznivější filmové vědce i ve Sběratelích kostí?

Dr. Horrible´s Sing Along Blog: Neil Harris Foto: Dr. Horrible´s Sing Along Blog: Neil HarrisFoto: All

Neobvyklou mrtvolu najdou v úterním díle modelka a fotograf. V pytli totiž leží rozčtvrcené tělo, u něhož objeví kousky zlata a meteoritu. Stopy vedou do fyzikálního centra, kde je onen meteorit vystaven. Dříve, než to zjistíte, připomeňte si trojici fiktivních vědců, kteří se stali fenoménem.

Sběratele kostí uvidíte v úterý ve 21.20 na Prima love. Teď se podívejte na ty nejšílenější vědce!

Variace na Frankensteina

Potkat doktora Frank-N-Furtera je ošemetné. Hlavní hrdina muzikálu Rocky Horror Picture show ze 70. let je zajímavý chlápek a vlastník jedněch z nejhezčích nohou v dějinách filmu, na druhou stranu je taky tak trochu mešuge. Rocky Horror Picture show se stal filmovým ujetým fenoménem, proto není divu, že je to film, který se v kninech vysílá už dobrých pětadvacet let! Do kina chodí jeho fanoušci v převlecích a afterparty ve stylu "Rocky Horror" je opravdu divoká.
Rocky Horror Picture show

O čemž se přesvědčí pár snoubenců Brad (Barry Bostwick) a Janet (mladičká Susan Sarandon), kteří v bouři najdou útočiště v jeho zámku. Frank-N-Furter (Tim Curry) zde pořádá výroční mimozemské shromáždění. Sexy party a jeho excentrický projev by nebyly nic zas tak nebezpečného… kdyby si bokem „nevypěstoval“ ideálního milence a nesnažil se obloudit Bradovu Jan.
Rocky Horror Picture show: Susan Sarandon

Hudební film na základě úspěšného britského muzikálu patří mezi kultovky a třešničkou je velmi vydařený soundtrack. Rozhodně pobaví.

Moc neviditelnosti

Dalšího vědce, který se dostal za hranu, ztvárnil Kevin Bacon ve slavném snímku z přelomu tisíciletí Muž beze stínu. O co jde? Skupina excelentních vědců vynalezne způsob, jak se stát neviditelným.
Muž bez stínu

Šéf týmu Sebastian (v podání Bacona) na sebe vezme riziko a k proměně se nabídne, pokus však nepokračuje, jak vědci předpokládali. Neviditelný Sebastian se stává nebezpečím, které je všem z očí a zároveň může kdykoliv udeřit. A zastavit ho mohou jen bývalí kolegové.

Dr. Horrible´s Sing Along Blog

Opět muzikál, a znovu trochu ujetý. Geniální Dr. Horrible v podání Patricka Neila Harrise (Barney z Jak jsem poznal vaši matku) miluje Penny, ale ta dává přednost Kapitánu Kladivovi (v něm pro změnu poznáte Nathana „Castla“ Filliona ze seriálu Castle na zabití, který běží na Prima love).
Nail Harris v seriálu: Dr. Horrible´s Sing Along Blog

Aby ji získal, spřádá plány, které Kladiva vyšachují, i tentokrát se však něco zvrtne… Režisér a tvůrce Josh Wheddon natočil tento nízkorozpočtový snímek během stávky scenáristů a umístil ho na internet. Dílko se stalo nesmírně populární, a to nejen kvůli pěveckému talentu všech účastněných. Zkuste ho taky.

Stojí za vraždou pološílená vědecká kapacita i ve Sběratelích kostí? Odhalíte v úterý ve 21.20 na Prima love.

Článek

Castle na zabití IV - Obrázek 8

Castle chytá vraha – superhrdinu. Jaké reálné supermany dnes potkáte v ulicích?

Vraha v masce superhrdiny bude hledat v úterý na Love ve 21.15 Richard Castle v další epizodě seriálu Castle na zabití. Seznamte se s několika „superhrdiny“ v ulicích ...

Článek

Richard a Kate

Castle finišuje: To nejlepší z páté série!

K závěru se chýlí pátá řada krimiseriálu Castle na zabití. Co se během celé řady stalo nejlepšího? Dřív než se s oblíbenou dvojicí pustíte do jejich dalšího případu, ...

Článek

John Kennedy a Nikita Khrushche v roce 1961 Foto: commons.wikimedia.org

Připomeňte si s Castlem na zabití dva největší politické atentáty!

Šanci na pomstu má v seriálu Castle na zabití Kate Beckettová. Na scénu se totiž vrací senátor William Bracken, jehož viní ze smrti matky. Nicméně Bracken se stává v ...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016