Poslední 4 díly Rizzoli and Isles! Na co se můžete těšit?

Rizzoli a Isles - Maura byla v dětství šikanována Foto: Rizzoli a Isles - Maura byla v dětství šikanovánaFoto: archiv Prima

Už jen pár dílů zbývá do závěru premiérové páté řady seriálu Rizzoli&Isles: Vraždy na pitevně. Koukněte na ochutnávky z posledních dílů řady - nejbližší díl nevyjímaje.

Další díl seriálu Rizzoli&Isles: Vraždy na pitevně uvidíte ve čtvrtek od 20:15 na Prima Love.

Dramatická série

Tvůrci seriálu fanouškům tentokrát pořádně naložili - během páté řady přišel seriál o jednu z hlavních postav a velkou patálií si prošla i Jane Rizzoli, která byla před pár díly nejenže postřelili, ale také v důsledku zranění potratila. Na druhou stranu však scénáristé naservírovali i řadu vskutku „vydařených“ krimi případů! Ai v následujících týdnech se bude stále na co těšit.

Sniper i špionáž

 Už v dalším díle například fanoušky čeká „ohlášená“ vražda byznysmena, který nedobrovolně vyletí z balkonu a během vyšetřování se zjistí, že ve hře je patrně průmyslová špionáž. V jednom z dílů pak Jane, a spol. půjdou po krku i zákeřnému sniperovi, který střílí v parku a Mauru potká vskutku kuriózní úkol, kdy bude konfrontována se svědkem…který si myslí, že je vlkodlak! Nevyhnou se jí však ani osobní trable…A cestu dámám zkříží i jeden, ne zrovna důvěryhodný, detektiv.

Rizzoli a Isles - Maura v práci Foto: Rizzoli a Isles - Maura v práciFoto: archiv Prima


Půlkulatiny a další řada

 Nicméně pátou sérii osudy Maury a Jane nekončí. Na domovské stanici TNT už pár týdnů běží díly fungl nové řady. Holky prostě jedou už šestou sezónu. Mimochodem právě v červenci seriál „oslavil“ pětileté výročí - první díl totiž spatřil světlo světa 12. července 2010! Tak snad bude ještě jednou tolik! 

Kdo stojí za vraždou v 15. dílu 5. řady s Maurou a Jane rozluštíte už ve čtvrtek od 20:15 na Prima Love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Volejte věštce - nový Foto:
00:05 02:15
25%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVMezi vlky Foto:
21.35
DNES V TV
20.15
DNES V TVDenní světlo Foto:
23.25
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016