Oslaďte si den božskými pralinkami! Máme videonávod!

Božské dorty - Marcipánové překvapení - Obrázek 5 Foto: Božské dorty - Marcipánové překvapení - Obrázek 5Foto: All

Každé pondělí máme na Prima love zásadně extrémně sladké. Reality show Úžasné dorty a Božské dorty jdou od 20.15 za sebou. A není vyloučené, že vás bude honit mlsná, proto pro vás máme jeden hodně rychlý video-návod, jak si vytvořit krásné pralinky polité čokoládou...

Tento týden v reality show Úžasné dorty připravuje majitelka Paris dort na charitativní akci. Výtěžek půjde na dobročinné účely. Pomůže Japonsku, které bylo zasaženo zemětřesením. Paris chce, aby byl dort dokonalý a částka na charitu co nejvyšší. Výrobou pověří dekoratérky japonského původu Ritzi a Naoko. Dort bude vpadat jako krabice plná sushi. Další zakázkou je dort na oslavu výročí založení jednoho z nejslavnějších australských plaveckých klubů. Bude mít podobu bazénu. Paris jím pověří Annu Mariu, specialistku na svatební cukrovinky. Úžasné dorty uvidíte ve 20.15!

V Charm City Cakes mají tento týden stážisty. Duff začal na zakázky lepit různě barevné pásky, aby ostatní věděli, do kdy mají daný dort dokončit. V Charm City Cakes totiž nastalo hektické období, kdy mají upéct a nazdobit spoustu svatebních dortů a dortů pro ženichy.

Po tak sladkém pondělí, jaké vám Prima love každý týden nabízí, by to skoro chtělo nějaký jednoduchý recept na úžasnou sladkost!

V jednom z dílů Božských dortů Markéta připravila recept na marcipánové pralinky s čokoládovým přelivem. Ve videu najdete přesný postup, jak s minimální námahou připravíte fantastické cukroví, které potěší vás i vaše blízké. A když je hezky zabalíte, budete mít vlastnoručně vyrobený luxusní dárek.

Klidně použijte kupovaný marcipán, ale vybírejte kvalitní, s vyšším obsahem mandlí. Pro luxusní požitek použijte také co nejkvalitnější hořkou čokoládu s vysokým obsahem kakaa, minimálně 70%.

Koukněte se na VIDEONÁVOD:

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Chůva k pohledání Foto:
15:10 15:45
18%
DNES V TVŽivot naplno Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.15
DNES V TVDosavadní život Petra Kraje nečekaně nabere úplně jiný směr, když přijde na spojitost mezi svými rozdělanými případy v Praze a vraždami žen na venkově, které nápadně připomínají tajemnou pověst. Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.35
DNES V TV
20.15
DNES V TVÚnos z vězení Foto:
22.50
DNES V TV
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.55
DNES V TV
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016