Pomsta: Souboj mrch v přímém přenosu

Pomsta (9) - Obrázek 9 Foto: Pomsta (9) - Obrázek 9Foto: All

Každé pondělí vás Prima love provádí životem zhrzené Emily. Je mladá a krásná, přesto ji v jejím životě potkalo něco, co se jen tak neodpouští. Emily se přestala chápat jako oběť. A útočí na ty, kteří jí ublížili. Jenže ne vždy drží pevně otěže svého plánu. V Pomstě se objeví nová postava, Amanda...

Emily je mrcha. A my jako diváci tak trochu chápeme, proč. To, co jí kdysi povrchní společnost luxusní čtvrti Hamptons provedla, je neodpustitelné. Chladná blondýna si jde tvrdě za svým. Jako kat se zbavuje všech a všeho, přestože ne vždy jde všechno podle jejích plánů.

Podívejte se do fotogalerie, co se bude dít v dnešním díle:

 

Ke splnění její kompletní pomsty měla sloužit Amanda, nová postava seriálu. Jenže Amanda alias Kara odmítla opustit Hamptons. Není se čemu divit, luxusní večírky, vily a hlavně sexy mladíci ve svých golfových pulovrech - to je velké lákadlo... Nikoho nepřekvapí, že i Amanda už má vybráno. Její cílevědomost dokonale ničí Emily. Tohle bude souboj mrch v přímém přenosu!

Emily není jediná, která bojuje o své místo na slunci. Daniel pro změnu soupeří s Tylerem o otcovu přízeň. A klacky pod nohy mu začíná házet jeho vlastní přítel.

Koho si vybrala Amanda? A jak si s ní poradí Emily dál? Uvidíte na Prima love v pondělí ve 21. 20.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Myšlenky zločince Foto:
03:30 04:10
60%
DNES V TVPatnáctidílný detektivní seriál V.I.P. vraždy sledujte každou neděli ve 20.15 na Primě  Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.35
DNES V TVEichmann show Foto:
20.00

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016