Pomsta: Souboj mrch v přímém přenosu

Pomsta (9) - Obrázek 9 Foto: Pomsta (9) - Obrázek 9Foto: All

Každé pondělí vás Prima love provádí životem zhrzené Emily. Je mladá a krásná, přesto ji v jejím životě potkalo něco, co se jen tak neodpouští. Emily se přestala chápat jako oběť. A útočí na ty, kteří jí ublížili. Jenže ne vždy drží pevně otěže svého plánu. V Pomstě se objeví nová postava, Amanda...

Emily je mrcha. A my jako diváci tak trochu chápeme, proč. To, co jí kdysi povrchní společnost luxusní čtvrti Hamptons provedla, je neodpustitelné. Chladná blondýna si jde tvrdě za svým. Jako kat se zbavuje všech a všeho, přestože ne vždy jde všechno podle jejích plánů.

Podívejte se do fotogalerie, co se bude dít v dnešním díle:

 

Ke splnění její kompletní pomsty měla sloužit Amanda, nová postava seriálu. Jenže Amanda alias Kara odmítla opustit Hamptons. Není se čemu divit, luxusní večírky, vily a hlavně sexy mladíci ve svých golfových pulovrech - to je velké lákadlo... Nikoho nepřekvapí, že i Amanda už má vybráno. Její cílevědomost dokonale ničí Emily. Tohle bude souboj mrch v přímém přenosu!

Emily není jediná, která bojuje o své místo na slunci. Daniel pro změnu soupeří s Tylerem o otcovu přízeň. A klacky pod nohy mu začíná házet jeho vlastní přítel.

Koho si vybrala Amanda? A jak si s ní poradí Emily dál? Uvidíte na Prima love v pondělí ve 21. 20.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Wolffův revír VI (5)
Wolffův revír Foto:
06:05 07:20
9%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016