Pokračování Bridget Jonesové má tři verze konce

Bridget Jonesová 3. díl Foto: Bridget Jonesová 3. dílFoto: archiv Prima

Jak jsme vás už informovali, slavná představitelka single žen Bridget Jonesová se dočká třetího pokračování. Snímek je dotočený a proslýchá se, že jsou natočeny tři verze konce. O co přesně půjde?

Pokračování úspěšného Deníku Bridget Jonesové se bude jmenovat v anglickém znění "Bridget´s Jones baby" (v překladu Dítě Bridget Jonesové) a vedle hvězdy Renée Zellweger, která představuje už potřetí smolařku z Londýna, uvidíte i jejího filmového přítele Marka Darcyho (Colina Firtha).

Vypadá to tedy, že vybojovaný vztah Bridget a Marka vydržel i po druhém pokračování. Bridget má ve třetím dílu všechno, co si kdy mohla přát. Příjemného partnera, dobrou práci a relativně harmonický život (na Bridget Jonesovou, pochopitelně). Jedno jí však chybí. Ano, hádáte správně. Biologické hodiny tikají i ženě, která se v televizi pro děti zmínila o tom, "... že děti NAŠTĚSTÍ nemá". Bridget zkrátka chce dítě.

Článek

Deník Bridget Jones- PROMO Foto:

15 důvodů, proč je v každé z nás kus Bridget Jonesové

Trable s láskou, prací a svým vlastním já prožíváme všechny. Hubneme, abychom byly šťastnější, zamilováváme se do těch špatných. A Bridget Jonesová je naše slavná...

Bude Hugh Grant?

Zklamáním třetího pokračování Bridget Jonesové však bude absence představitele Daniela Clevera. Herec Hugh Grant odmítl natáčení třetího pokračování, protože nebyl spokojený s kvalitou scénáře. To by ovšem nesměla být Bridget Jonesová, aby svůj život tak trochu nepopletla. I ve třetím díle tak počítejte s novým mužem. Úspěšný ředitel vydavatelství se ve filmu sice neukáže, ale v životě Bridget Jonesové se objeví další muž. Toho si zahraje Patrick Dempsey. A prý to bude pořádně vykutálený "všivák" se sexy vzhledem.

Patrick, který vloni odešel ze seriálu Chirurgové se s rolí pochlubil i na svém Instagramu:

Článek

Deník Bridget Jones 3 Foto:

Hugh Grant odmítl pokračování Bridget Jonesové. Kdo ho nahradí? Sexy chirurg!

Jako sexy lékař Derek Shepherd okouzlil Patrick Dempsey miliony fanynek po celém světě, teď ho však čeká další velká výzva! Devětačtyřicetiletý herec má nahradit populární...

Tři verze filmového konce

Jenom sám režisér ovšem bude znát úplný konec filmu. Jak to? Mluví se o tom, že Renée Zelwegger natočila tři konečné verze filmu. Peter Cattaneo pak vybere těsně před premiérou jednu z nich. Pro hvězdnou Renée tak bude také překvapením, jak její postava skončí.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (12)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
29%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVStrážci nebes Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016