Patrick Dempsey z Chirurgů je čerstvě milencem Bridget Jonesové, ale své opravdové manželství zachránil!

Patrick Dempsey dostal ocenění během Do Something Awards 31.července 2013 Foto: Patrick Dempsey dostal ocenění během Do Something Awards 31.července 2013Foto: isifa.com

Představitel Dereka Shepherda Patrick Dempsey má v těchto dnech patrně pořádný fofr. A také mnoho důvodů k radosti. Co je u oblíbeného fešáka nového? Seriál Chirurgové můžete vidět v neděli od 22.25 na Prima Love.

Stal se milencem Bridget Jonesové

Tak za prvé se Patrick momentálně pořádně věnuje propagaci svého nejnovějšího snímku – Dítě Bridget Jonesové. V pokračování životních peripetií svérázné Britky si zahrál cizince Jacka Qwanta, s kterým se Bridget vyspí na hudebním festivalu… A jeho hrdina se tak stane jedním ze (dvou) možných otců jejího dítěte. Tím dalším není nikdo jiný než Bridgetin bývalý – Mark Darcy. Jak tohle dopadne, můžete momentálně s hlavní hrdinkou rozlousknout v kině – minulý týden totiž snímek Dítě Bridget Jonesové vtrhl i do tuzemských kinosálů.

Patrick Dempsey natáčí 3. díl Deníku Bridget Jonesové Foto: Patrick Dempsey natáčí 3. díl Deníku Bridget JonesovéFoto: instagram

Zachránil své manželství

Důvod k radosti má nicméně Patrick i v soukromí, kde to ještě nedávno zřejmě dost skřípalo. Loni se totiž světem a internetem roznesla šokující zpráva – Patrick se po tehdy patnáctiletém manželství rozcházel se svou ženou Jillian! Nicméně nedávno se ukázalo, že dramatická situace má šťastný konec a pár zůstal spolu, neb na sobě pořádně zapracoval. A to patrně doslova, neboť Dempsey prohlásil, že manželství mu zachránila i spousta sexu, který se svou ženou má.

Herec Patrick Dempsey padl do léčky své kadeřnici Jillian Fink a v roce 1999 se s ní oženil Foto: Herec Patrick Dempsey padl do léčky své kadeřnici Jillian Fink a v roce 1999 se s ní oženilFoto: isifa.com

S maskérkou Jillian Fink Dempsey vychovává tři děti – čtrnáctiletou Talulu a devítiletá dvojčata Darbyho a Sullivana. A právě s kluky Patrick Dempsey před pár dny vyrazil i na show Jimmyho Kimmela.

Připravuje rodinnou večeři

Na rodinných vztazích zapracuje i “Patrickův” Derek Shepherd v seriálu Chirurgové. Pozve totiž na večeři Maggie, dlouho neznámou sestru Meredith, a také Richarda Webbera, který je Magiiným biologickým otcem. Meredith přitom z večeře patrně není úplně nadšená… Jak to dopadne?

Uvidíte v dalším dílu seriálu Chirurgové v neděli od 22.25 na Prima Love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Wolffův revír II (6)
Wolffův revír II (6) Foto:
06:25 07:40
49%
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVSupernova Foto:
22.05
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016