Páteční Prima love bude s krásnými muži!

Kluci z kalendáře Foto: Kluci z kalendářeFoto: All

Vánoce mají jednu neuvěřitelnou výhodu. Jsou to svátky klidu a míru a je vlastně povinností nikoho neodmítnout a být milý. Takový přístup mají i muži z malého města v Montaně, kteří dostanou nabídku vyfotit se do kalendáře!

A o tom je v podstatě celý film. Děláme si legraci, ale když se podíváte na fotky, pochopíte, že by to vlastně úplně stačilo. To je prostě film Kluci z kalendáře.

Romantická komedie, kterou uvidíte v páteční večer přesně ve 20.15, je natočená na motivy románu Decent Exposure od Phillipy Ashley. Román se zabývá životem hlavní hrdinky, které se obrátí život naruby. Jak to tak bývá, v jeden jediný den.

Zdánlivě známý příběh cizinky na maloměstě...

PR manažerka, které se štěstí vyhýbá velkým obloukem, se úplnou náhodou ocitne v malém městěčku ve státě Montana. Připomíná vám toto téma něco? Dáme vám nápovědu. Je blonďatá, trochu bláznivá a zůstane ve vesnici na Aljašce...

Článek

Muži na stromech koláž

Krasavci na konci světa? Ne, Muži na stromech!

Sníh na Aljašce taje a muži padají horkem ze stromů. Zjistěte, které kousky ze seriálu Muži na stromech jsou pro dámy z Elma ty nejpřitažlivější. Městečko Elmo na Aljašce ...

Baxter přišla během pracovního večírku o svou skvělou práci na Manhattanu i o svého snoubence. Její novou pracovní náplní je sehnat finanční zdroje pro místní stanici záchranářů, a tak se tamní pracovníky snaží přesvědčit, aby pózovali nazí pro fotky a la Muži z kalendáře. Kluci se však fotit nechtějí ani omylem.

A tak proběhne několik přesvědčovacích kol místních mužů... a samozřejmě, jeden se nechá přesvědčit i k jiným věcem.

Kluci z kalendáře: focení

Ale na to už se musíte podívat sami a užít si předvánoční atmosféru v pátek na Prima love ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016