Paličatá Kate od soboty na Prima love

Paličatá Kate promo Foto: Paličatá Kate promoFoto: www.iprima.cz

Již od soboty budete moct na Prima love pravidelně sledovat seriál o krásné mediátorce Kate, která pevně věří, že spravedlnost může vždycky zvítězit, i když se tak nemusí stát zrovna v soudní síni.

 

již od soboty budete moct na Prima love pravidelně sledovat seriál o krásné mediátorce Kate, která pevně věří, že spravedlnost může vždycky zvítězit, i když se tak nemusí stát zrovna v soudní síni. Dříve pracovala jako advokátka v rodinné právnické firmě v San Francisku, ale totální znechucení soudním systémem ji přimělo ke změně. Teď se radši věnuje urovnávání konfliktů jako mimosoudní prostředník. Vyzná se v lidské povaze, má právnické znalosti a okouzlující úsměv, který jí pomáhá spory řešit. Jen je škoda, že není stejně úspěšná také v osobním životě.
 
Seriál Paličatá Kate startuje v sobotu 13. 10. v 15.40 hod. na Prima love.
Více o seriálu najdete v přiložené zprávě

Dříve pracovala jako advokátka v rodinné právnické firmě v San Francisku, ale totální znechucení soudním systémem ji přimělo ke změně. Teď se radši věnuje urovnávání konfliktů jako mimosoudní prostředník.

Vyzná se v lidské povaze, má právnické znalosti a okouzlující úsměv, který jí pomáhá spory řešit. Jen je škoda, že není stejně úspěšná také v osobním životě.

Více o seriálu se dozvíte ZDE.

 

Seriál Paličatá Kate startuje v sobotu 13. 10. v 15.40 hod. na Prima love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Přístav Foto:
17:20 18:40
26%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016