Ostrov naděje: Samotáře vysvobodí malá dívenka

Ostrov naděje Foto: Ostrov nadějeFoto: All

Petr chce kvůli osobní tragédii život dožít, ne odžít. Jenže mu do života vstoupí malé dítě, které nekomunikujícího morouse dokáže proměnit. Podívejte se na úsměvné drama z Velké Británie již tuto neděli ve 20.15 na Primě LOVE.

V nedělní čas na Primě LOVE uvidíte jeden oči otevírající snímek, jenž vám připomene, že život musíte žít. Nikdo si totiž na smrtelné posteli nestěžuje na to, že málo pracoval. Je to naopak, což si uvědomují lidé až ve chvili, kdy je zcela určitě pozdě.

Ostrov naděje a zázraku

Snímek Ostrov naděje vypráví o muži jménem Peter, který svůj život (a to hlavně rodinný) promrhal. Jeho rodina zemřela tak, že se s nimi převrhla loď. Peter si všechno vyčítá, protože na lodi měl být s nimi. Ve svých výčitkách zjišťuje, že s rodinou trávil pouze 1,5 hodiny týdně. Pod jejich tíhou opustí svou náročnou práci a na malém ostrově se stává správcem majáku. Jednou za tři měsíce mu doveze zásoby Howie, kterému ani nevadí, že Peter kvůli izolaci od lidí téměř nemluví.

Jednoho dne po velké bouřce moře připlaví loďku s malou dívenkou Charlotte. Charlotte věří, že si pro ni přijede tatínek, a prosí Petera, aby nikomu neoznamoval, že je na ostrově. Peter nemluví ani s Charlotte, ale slíbí, že počkají. Bohužel po pár dnech slyší Peter v rádiu, že loď, na které se plavila Charlotte i s otcem, za bouře ztroskotala a nikdo nepřežil. Charlotte vytuší, že pro ni otec nepřijede, a Peter jí to potvrdí. Charlotte by ráda zůstala na ostrově s Peterem. Kromě otce neměla žádné příbuzné a pro Petera, jenž ji začíná mít rád jako dceru, je to také pěkná představa. Když přijede Howie, aby dovezl zásoby, poví mu o svém nápadu nechat Charlotte na ostrově. Howiemu se to nezdá, a navíc společnost, pro kterou oba pracují, se rozhodla, že maják už nepotřebuje správce, bude tam automat a ostrov hodlají prodat.

Přijde Peter o další rodinu?

Hlavního hrdinu znáte z Klikařů

Určitě vám melancholický hrdina snímku bude někoho připomínat. Ačkoliv jednapadesátiletého Jamese Nesbotta znají hlavně angličtí diváci z televizní tvorby, Češi znají známý a neotřelý obličej Ira, jež vystudoval nejprve francouzštinu, aby se pak mohl ihned vrhnout na prkna, která znamenají svět, z britské komedie Klikaři.

Další jeho úspěšná herecká přítomnost byla ve filmu Woodyho Allena Match Point – Hra osudu, ale nedávno zazářil i v televizním seriálu Jekyll, za který získal nominaci na Golden Globe. Je to zkrátka televizní miláček Britů.

Podívejte se na dokonalé osamělé drama Ostrov naděje už v neděli na Primě LOVE ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016