Opustí představitelka Kate Castla na zabití?

Castle na zabití IV - Obrázek 4 Foto: Castle na zabití IV - Obrázek 4Foto: All

Otázky provázejí dosud nenatočené díly osmé řady oblíbeného seriálu Castle na zabití. V posledních měsících není jasno, kdo z hlavních hrdinů bude v seriálu pokračovat. Další díl seriálu Castle na zabití uvidíte v úterý ve 21.20 na Prima love.

 

Nathan se vrací

Před pár dny přišla zpráva, u které se části fanoušků ulevilo. Vypadá to, že Nathan Fillion alias seriálový spisovatel Richard Castle se s tvůrci seriálu nakonec dohodl na tom, že bude v osmé sérii úspěšného seriálu ABC hrát. Ale co jeho seriálová parťačka a přítelkyně?

Otázky

Kolem dalšího účinkování herečky Stany Katic v roli detektivky Kate Beckett stále není jasno. Vypadá to, že herečka smlouvu na další sérii dosud nepodepsala. Loni na podzim se totiž pro TVLine o blízké budoucnosti vyjádřila dost neurčitě. Uvedla, že v případě, kdy je něco kompletní a není už kam se kreativně posunout, je lepší skončit na vrcholu. Podobný názor ostatně uvedl před pár lety také Fillion. Jenže zatímco herec už se zjevně zaháčkoval a fandové o něj aspoň v příští sérii nepřijdou, Katic ještě své příznivce napíná.

Castle na zabití IV - Obrázek 10 Foto: Castle na zabití IV - Obrázek 10Foto: All

 

Řada aktivit

Katic se ostatně nevěnuje jen herectví. Už v roce 2008, kdy mimochodem začala natáčet právě seriál Castle na zabití, si založila produkční společnost a vedle toho také zpívá. Herečka, která je dcerou srbských imigrantů, mimochodem ovládá šest jazyků - angličtinu, francouzštinu, italštinu, srbštinu, chorvatštinu a slovinštinu.

Ať už se Stana do budoucna rozhodne jakkoliv, v úterním díle seriálu Castle na zabití bude určitě opět skvělá.

Castla na zabití uvidíte od 21.20 na Prima love!

Článek

Fillon se zúčastnil natáčení Teorie Velkého třesku Foto:

Castle v Teorii velkého třesku? Ano!

Nathan Fillion zazářil nejen jako Castle, ale i v několika dalších oblíbených projektech – Firefly, Buffy: Přemožitelce upírů či Dr. Horrible´s Sing-Along Blog. Teď má na...

Článek

Richard a Kate Foto:

Castle finišuje: To nejlepší z páté série!

K závěru se chýlí pátá řada krimiseriálu Castle na zabití. Co se během celé řady stalo nejlepšího? Dřív než se s oblíbenou dvojicí pustíte do jejich dalšího případu,...


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016