Sledujte reality show Hotel Paradise online!

Hotel Paradise - Sledujte online v 19.00 Foto: Hotel Paradise - Sledujte online v 19.00Foto: All

Jedna z nejúspěšnějších řad reality show Hotel Paradise exkluzivně na webu Primy. Každý všední den od 19.00 odvysíláme na našich webových stránkách www.hotelparadise.cz a na Prima-Play.cz dánskou verzi s českými titulky.

Jedna z nejúspěšnějších řad reality show Hotel Paradise exkluzivně na webu Primy. Kaden od 19.00 odvysíláme na našich webových stránkách www.hotelparadise.cz a na Prima-Play.cz dánskou verzi s českými titulky.

Luxusního hotel v tropickém ráji přivítá devět soutěžících, kteří soutěží o částku půl milionu dánských korun. Diváci se tak v každém díle mohou těšit na pořádnou dávku vypjatých emocí, sex-appealu, napětí, intrik a tajných úkolů."Je to nejzábavnější verze Hotelu Paradise, od prvních minut se tam pořád něco děje" řekl o projektu Daniel Grunt, ředitel Prima Online

Hotel Paradise koláž Foto: archiv Prima

Hotel Paradise koláž, Foto: archiv Prima

 

Na www.hotelparadise.cz najdou diváci nejen všechny odvysílané díly, ale i bonusy ze zákulisí a mnoho dalších doplňujících informací. První reality show vysílaná na Primě pouze na webu startuje sledujte každý všední den od 19 hodin.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016