Neuvěříte, co udělala Kate Winslet DiCapriovi, aby prolomila ledy před nahou scénou z Titanicu!

Titanic - scéna malování Foto: Titanic - scéna malováníFoto: archiv Prima

V ten moment ještě nevěděli, že se jim život obrátí vzhůru nohama. První společná scéna Lea DiCapria a Kate Winslet byla scéna, kdy Jack maluje zcela odhalenou Rose. A Kate Winslet udělala opravdu odvážnou věc, aby se ona ani její herecký kolega nestyděl.

Možná to je správný krok, jak spojit dva herce, kteří se vůbec neznají, poprvé ve scéně, kde se odhalí sobě navzájem. Alespoň takový úkol měla mladičká Kate Winslet a nervózní Leonardo DiCaprio během natáčení Titanicu. Jeho nervozita před Kate se však vyplatila, o tom ale až později.

Co udělala Kate Winslet, aby nebyli během scény tak nervózní?

Železný Jim, jak se v Hollywoodu říká režisérovi Jamesovi Cameronovi, možná chtěl předvést autentické, první rozechvělé chvilky mezi dvěma lidmi, kteří se bláznivě zamilují. Všechno se zdá jako dobrodružství, srdce buší o sto šest a roztomilé prvky nervozity se nedají přehlédnout.

To bylo předem jasné i samotné Kate Winslet, jež si zahrála hlavní postavu bohaté Rose. Winslet se s nervózní atmosférou mezi ní a v té době úplně cizím mladíkem s italským přijmením nechtěla smířit, a rozhodla se nebojácně prolomit ledy.

Těsně před natáčením se Kate v županu rychle odhalila DiCapriovi, což oba dva rozesmálo. Kate je sice ve scéně chvíli oblečená v župánku, ale s prosbou "namaluj mě jako francouzské dívky" se fyzicky zcela vydá nervóznímu Jackovi. A jeho představitel byl nervózní víc než dost.

Nervózní přeřek, který zůstal ve filmu

Podle scénáře měl DiCaprio říci Rose, aby si lehla "na gauč", on se ale přeřekl a použil slovo "postel". Jistý prvek nervozity a DiCapriova chyba se nakonec železnému Jimovi, který je proslulý svým perfekcionismem, tak líbila, že ji ve filmu nechal.

Další zajímovostí celé scény je i to, že Jackova črtající ruka, kterou může divák sledovat, je právě rukou samotného Jamese Camerona.

Už v pátek uvidíte na Prima love fenomenální snímek Titanic ve 20.15 na Primě.

Článek

Film Titanic Foto:

Režisér Titaniku vystřihl jednu vtipnou scénu. Ale my ji máme!

Myslíte si, že romantický trhák Titanic znáte dobře? My vám ukážeme scénu, kterou jste ještě neviděli. James Cameron, režisér Titaniku, se totiž bál a nakonec natočenou...

 

Článek

Leonardo DiCaprio jako cestovatel časem Foto:

Fanoušci filmu Titanic mají novou teorii. Leonardo DiCaprio byl cestovatel časem!

Až si přečtete tuto novou filmovou teorii o Titaniku, filmový megahit uvidíte v neděli na Prima love v úplně jiném světle. V neděli ve 20.15 totiž Jack nezachrání Rose jen...

Článek

Jack a Rose Foto:

15 věcí, které jste nevěděli o filmu Titanic, který oslaví v pátek 104leté výročí

Říkali o něm, že je nepotopitelný. Titanic, smutně proslavený obrovskou katastrofou, kdy zahynulo 1500 lidí, skrýval mnohé lidské příběhy, podobné těm jako prožívali Jack...

Článek

15 let starý film Titanic ve své době šokoval svým rozpočtem ve výši 286 miliónů dolarů. Foto:

Zákulisí natáčení velkofilmu Titanic: extrémní hra s detaily a čísly!

Na Prima love uvidíte v neděli večer jeden z nejúspěšnějších snímků všech dob. Železný Jim, neboli režisér James Cameron, je perfekcionista. A tak se snímek hemží milionem...

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Alexander Hemala Foto:
03:25 04:15
35%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016