Nestihli jste 3. díl Všech mých lásek? Reprízu uvidíte na Love nebo na PrimaPLAY

Všechny moje lásky můžete sledovat také online na Prima PLAY Foto: Všechny moje lásky můžete sledovat také online na Prima PLAYFoto: All

Seriál Všechny moje lásky jsme vysílali v neděli ve 20.15 na Primě. Pokud vám třetí díl seriálu unikl, můžete jeho reprízu vidět už v pondělí ráno na Prima love. Všechny epizody si však můžete pustit kdykoliv i na PrimaPLAY.

Pokud jste neviděli třetí pokračování hledání lásek bývalých i budoucích Veroniky Žilkové na Primě v neděli ve 20.15, můžete vše dohnat již v pondělí v 7.45 na Prima love. Nově tedy můžete sledovat reprízy Všech mých lásek pravidelně každé pondělí na Prima love.

Epizody Všech mých lásek najdete v archivu PrimaPLAY

Všechny epizody seriálu můžete vidět v našem archivu PrimaPLAY, kdykoliv budete chtít – a zdarma. První tři díly si tedy můžete přehrát TADY.

Ve třetím díle Marie místo vydařeného rande skončí v zákopu

Ve třetí epizodě Marie dostane od spolužáka Františka překvapivou pozvánku. O "zábavu" má postaráno i jedna z jejích kamarádek Líza. Ta se v práci jen těžce vyrovnává s faktem, že ji Viktor má v hrsti a navíc za ním stojí i její nadřízený. Doma se navíc pohádá s manželem.

Patříte mezi fanoušky nového seriálu?

Baví vás zákulisí? Tak se podívejte na stránky seriálu Všechny moje lásky, kde najdete nejen všechny epizody, bonusy a rozhovory s herci a herečkami, ale také vzpomínky na léta, kdy jste i vy prožívali svoje první velké (i malé) lásky...

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Volejte věštce - nový Foto:
00:05 02:15
59%
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVSupernova Foto:
22.05
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016