Nejšílenější úchylky jsou zpět!

Spí s fénem Foto: Spí s fénemFoto: All

Americká reality show Nejšílenější úchylky dokáže opravdu zvednout ze židle. Prima love vysílá dnes první díl první série. Připomeňte si ženu, která neusne jinak než bez zapnutého fénu!

Jak pochopíte během této sledování této reality show, lidé dokážou být závislí na všem, co si ani nedovedete představit! Popíjejí lidskou krev, jedí skleničky, molitan... povídají si s figurínami a jsou závislí třeba i na smrti!

Lori a její fén

Jednatřicetiletá Lori je závislá na spaní s fénem od útlého věku. Uklidňuje ji jeho zvuk i teplý vzduch. Závislost zapříčinila rozpad jejího manželství. Má tříletou dceru Andreu, které se spaní s fénem líbí a začíná si na něj zvykat, což Lori děsí. Chce se závislosti zbavit. Povede se jí to?

Kesha je závislá na pojídání toaletního papíru

Její sestra Jenny se snaží, aby s tím něco udělala, ale Kesha argumentuje, že drogově závislým vezmou drogu, aby je závislosti zbavili, ale vzít někomu toaletní papír nelze. Když se vrací ve vzpomínkách do minulosti, uvědomuje si, že její závislost začala asi v šesté třídě, kdy se musela přestěhovat k babičce s tetou…

Jí toaletní papír

Nejšílenější úchylky uvidíte zase každý čtvrtek ve 21.20 na Prima love!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Wolffův revír VI (5)
Wolffův revír Foto:
06:05 07:20
17%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016