Nejen v kriminálce Místo činu se objevují extrémně podivné nevěsty!

Nevěsta na útěku: Julie Roberts Foto: Nevěsta na útěku: Julie RobertsFoto: All

Na pořádně podivné svatbě se dnes večer ocitnou komisařka Lűrsen a její kolega Stedefreund. Oslavu totiž přeruší vpád ozbrojených lupičů – z nichž se však brzy vyklubou spíš zoufalí mstitelé.

Na Prima love každý čtvrtek ve 20.15 sledujete jednu z úspěšných německých kriminálek Místo činu. Tentokrát se vyšetřovatelé budou zabývat svatbami. A že můžou být opravdu netradiční? O tom se přesvědčíte dnes. Jeden z nich totiž potřebuje očistit své jméno a najít vraha, za jehož čin pykal dlouhá léta. Jak to dopadne? Dříve než případ oba policejní hosté rozlousknou, připomeňte si nevydařené svatby několika slavných fiktivních nevěst. Znáte je?

Bojácná Julia Roberts

Julie Roberts a její Nevěsta na útěku

V romantické hitovce konce 90. let Nevěsta na útěku si Julia Roberts střihla pořádně vystrašenou nevěstu. Její Maggie celkem 4x utekla od oltáře různým ženichům, aby nakonec našla pravou lásku s novinářem Ikem, který se zpočátku pokoušel obnovit kariéru skrze nevěstiny trable. No, tak aspoň že to Julii a Richardovi nakonec opět klaplo.

Mstící se Nevěsta

Nevěsta Uma Thruman

Mnohonásobně horší zkušenost než Maggie potkala Beatrix Kiddo alias Nevěstu v Tarantinově kultovce Kill Bill. Romantický kostelík, kde se těhotná Kiddo s minulostí zabijáka vdávala, totiž přepadl její šéf, milenec a otec nenarozeného dítěte s bývalými kolegy. Vyvraždili celé osazenstvo obřadu a žili v domnění, že po ráně do hlavy zemřela i Beatrix… Jenže ta po letech v kómatu procitla a zahájila pořádně krvavou vendetu.

Smutná a mrtvá Emily

Mrtvá nevěsta

Mrtvá nevěsta

K nevěstám s tragickým osudem patří i Emily z Mrtvé nevěsty Tima Burtona. Smůlu měla hned nadvakrát. Nejdříve ji touha po svatbě zabila. A ty dvě posmrtné s mladíkem Viktorem také nedopadly příliš dobře. Jenže ani Viktor se svou Viktorií nemá šťastný (před)svatební den – v jejich případě totiž zaúřadují tyranští rodiče. Posmutnělá pohádka získala spousty fanoušků. Kromě poetického a místy vtipného příběhu za úspěchem stojí i vydařený soundtrack a fakt, že hlasy (a trochu podoby) hlavním hrdinům propůjčily superhvězdy Helen Bonham Carter a Johnny Depp.

Jak dopadne dnešní svatba v Místě činu? Přežijí všichni svatebčané? A bude usvědčen skutečný vrah?

Místo činu s podtitulem Svatební noc dnes ve 20.15 na Prima love.

Článek

Carrie a její stylové družičky

Love: Znáte ty nej filmové nevěsty?

Prima love v pátek večer rozezní svatební zvony. Budou ale tak trochu falešné. Romantická komedie Moje falešná svatba nás donutila zavzpomínat jaké filmové svatby byly ty ...

 

Článek

Takovou krásu těžko někdo unese... Foto: denisebovee.net

Prima love: Když ženichové vidí poprvé své nevěsty

Svátek, který proklíná většina singles se blíží. Nicméně oficiální stvrzení lásky je v tomhle světě jen jedno. Svatba. A ty nabízejí dojemné okamžiky a spontánní emoce ...

Článek

Báječné dorty: svatební postavičky

Báječné dorty: Svatební figurky nemusí být vždy nudné!

Dnes v reality show Báječné dorty uvidíte soutěž mezi dalšími americkými cukrárnami o nejlepší dort. Amy Beck Cake Design dělá obrosvký dort pro novomanžele. Nechte se ...
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016