Nechutné! Jedna jí hlínu, druhá...

Krmí se hlínou Foto: Krmí se hlínouFoto: archiv Prima

Prima love každý čtvrtek své diváky dostává do zajímavé situace. Většina z nich nemůže uvěřit, jaké závislosti vůbec existují. Ani tento čtvrtek nebude výjimkou. Jedna žena jí hlínu a druhá si odmítá stříhat nehty takovým způsobem, že jí hrozí smrt!

Pokud sledujete Nejšílenější úchylky, už asi sami moc dobře víte, že lidé jsou schopni sníst cokoliv. Jedí skleničky, porcelán, ostří nožů, kameny a kamínky, molitan a jiné "dobroty".

Kristie se svojí hlínou by v podstatě ještě byla normální, kdyby...

Čtyřicetiletá Kristie je už třicet let závislá na pojídání hlíny a neumí si bez této pochoutky představit život. Nevidí v tom problém. Přírodní záležitost, řeknete si, ale problém je, že Kristie má ráda různá gastronomická vylepšení zeminy všeho druhu.

Což takhle dát si hlínu s příměsí hnojiva?

Kristie nejí jen zahradní hlínu, kupuje si také směsi s různými hnojivy. Snoubenec Mike ji varuje, že by mohla přijít o práci, kdyby si na její libůstku někdo z kolegů stěžoval. Kristie zpočátku svoji závislost, která trvá úctyhodných třicet let, jako závislost nevnímá. Ani si neuvědomuje, jak tak velké množství snědené hlíny může ublížit jejímu tělu.

Nejšílenější nehty Foto: archiv PrimaNejšílenější nehtyFoto: archiv Prima

Ayanna se kvůli nehtům nemůže ani hýbat!

Čtyřiapadesátiletá Ayanna je závislá na svých dlouhých nehtech na rukou i na nohou. Nehet na palci měří téměř deset centimetrů a Ayanna nemůže provádět některé běžné úkony. I chůze je problém. Kmotřenec Kuwait a přítel Vincent chtějí Ayanně ukázat, jak ji nehty omezují. Navíc se o ni bojí kvůli její cukrovce. Měla by se hýbat, což s dlouhými nehty nemůže.

Přestanou obě dvě se svými závislostmi? A jak se jim takové zvláštní záliby "přihodily"? To se dozvíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love!

Co jste prošvihli minulý týden? Podívejte se na Prima play! Závislost na vlastních prsou!

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Přístav Foto:
17:20 18:40
60%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016