Navždy a daleko. Romantika s Nicole Kidman a Tomem Cruisem

Navždy a daleko Foto: Navždy a dalekoFoto: All

Vzpomínáte ještě na hollywoodskou dvojici Toma Cruise a Nicole Kidman. Pár tvořili skoro jedenáct let. Pro svět byl jejich rozvod šokem, stejně tak jako pro Nicole, která během rozvodu potratila jejich první společné dítě.

Nicole Kidman nebyla Cruisova první mnaželkou, Tom už byl tři roky ženatý s herečkou Mimi Rogers, která ho přivedla ke scientologické církvi. Nutno podotknout, že zrovna církev byla údajným důvodem k dalším dvěma rozvodům. Nicole s Tomem během svého manželství adoptovali dvě děti, ale první společný potomek se jim stále nedařil počít. Když se během desátého výročí rozváděli, Nicole potratila ve třetím měsíci.

Fakt je, že Tom s Nicole byli jednu desítku let synonymem hollywoodského páru, který spolu hrál i ve filmu. Kromě snímku Navždy a daleko, který uvidíte na Prima love v sobotu ve 20.15, je fenomenální režisér Kubrick obsadil do filmu Eyes Wide Shut, který byl velice kontroverzní.

Článek

Nicole a Tom - Prý to nebyla ta pravá láska... Foto: isifa.com

Nicole Kidman - Urazila Toma Cruise na dálku

Ultraješitný herec Tom Cruise určitě není nadšený z výroku své exmanželky, herečky Nicole Kidman. Ta prohlásila, že Tom nebyl její velká láska. Navíc si Nicole myslí, že...

Navždy a daleko, romance s perfektní hudbou

Irský rolník Joseph Donelly a bohatá Shannon, které se příčilo žít jako zámožná anglická dáma svázaná stovkami zákazů, příkazů a omezení, opustili společně koncem minulého století Anglii a vydali se do Ameriky, aby se, podobně jako stovky dalších, pokusili získat kus vlastní půdy. Růžové sny o zemi zaslíbené se však velmi rychle roztříští o drsnou realitu. Dvojice musí žít v nuzných podmínkách a tvrdou prací si vydělávat na živobytí i na cestu do Oklahomy, kde ještě lze získat půdu. Zažívají krátké okamžiky štěstí i hořkých proher – a přestože se jeden druhému líbí, stále k sobě nemohou najít cestu...

Na Prima love uvidíte romanci s Nicole Kidman a Tomem Cruisem přesně v sobotu ve 20.15!

Článek


Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Cizinka Foto:
04:15 05:35
2%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016