Návrat komisaře Rexe? Jeho páníček je Ital!

Návrat Komisaře Rexe Foto: Návrat Komisaře RexeFoto: All

Komisař Rex se přestěhoval do Itálie. Chlupatý čtyřnohý génius pátrá po zločincích v Římě po boku svého nového parťáka Lorenza. Co je jeho představitel Kaspar Capparoni zač?

Manekýn

Tedy bývalý. Rodilý Říman, který loni oslavil padesátku, totiž na módních molech začal svou kariéru. Díky tomu dostal malou roličku u filmu, nastoupil na divadelní školu – a nedokončil ji, protože už během studia začal dostávat kšefty. Mimochodem jako dvacetiletý si například zahrál ve snímku jednoho z mistrů hororu Daria Argenta Phenomena, kde hlavní roli ztvárnila mladičká Jennifer Connelly.

Milovník zvířat

(Nejen) ke psům má Capparoni vřelý vztah i v reálném životě. V dětství se údajně staral o německého ovčáka, který později sloužil jako policejní pes, a má slabost i pro exotická zvířata. Hraní se zvířecím parťákem mu tedy zjevně nedělalo problém.

Návrat Komisaře Rexe. Kaspar a jeho psí kolega Foto: Návrat Komisaře Rexe. Kaspar a jeho psí kolegaFoto: All

 

Kde jste ho viděli?

Kaspar za svou dosavadní kariéru prošel několika italskými seriály, které znají i čeští diváci. Zahrál si například v sérii Elisa z Rivombrosy, Okouzlení (konkrétně ve 4. řadě) a věnuje se také divadlu.

Čtvrtý v řadě

Lorenzo je už čtvrtý páníček po boku slavného vlčáka. Prvním byl Richard Moser (Tobias Moretti, který má mimochodem také italské předky), druhým fešák Alex Brandtner (Gedeon Burkhard). Po roce 2000 pak s Rexem "spolupracovali" Marc Hofman (Alexander Pschill) a jako první ženská vyšetřovatelka v seriálu také Niki Herzog (Elke Winkens).

Článek

Komisař Rex Gedeon Burkhard Foto:

Hlasujte o nejvíc sexy parťáka slavného Rexe!

Komisař Rex – seriál, s kterým vyrostli mnozí z generace dnešních 25+. Legendární německo-rakouský seriál běží na televizních obrazovkách řadu let a vedle fajnových a...

Další díl seriálu Návrat komisaře Rexe uvidíte ve středu ve 14.20 na Prima love

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Jsem do tebe blázen Foto:
03:25 03:45
43%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016