Návod, jak vytvořit pro nejmenší dort s tučňákem

Zimu milují všichni tučňáci - ti živí i ti z cukru Foto: Zimu milují všichni tučňáci - ti živí i ti z cukruFoto: Pinterest

Přestože Božské a Fantastické dorty na Prima love prozatím na Prima love skončily, mají takovou tradici, že vám přinášíme další úžasný návod na to, jak vytvořit perfektní dort. Nemusíte být vyučená cukrářka, abyste ho zvládla.

Možná si někteří z vás pamatují, nebo zahlédli na televizní obrazovce, nemluvného tučňáka a jeho příběhy. Pohádka pro ty nejmenší inspirovala i amatérskou cukrářku Míšu, která pro náš web Prima ženy pravidelně připravuje návody, jak vytvořit ten nejlepší dort, který dokáže vytvořit každý.

Co na dort budete potřebovat?

K dortu, který se ale vůbec nemusí vztahovat k pohádkovému tučňákovi Pingovi (zapůsobíte i na všechny milovníky jakékoliv roztomilosti), budete potřebovat bílou a černou potahovací hmotu.

Korpus dortu, který se ukrývá pod bílým iglú, už je naprostý freestyle. Pokud máte nějaký oblíbený, jen do něj. V případě že ne, i tady vám Míša poradí (s návodem).

Článek

Na dokonale potažený dort stačí už jen přidat pár dekorací Foto:

Fantastické dorty: 6.díl – Potažení dortu

Možná byste se ráda před rodinou blýskla krásně nazdobeným dortem. Že je to velmi náročné a vy nejste tak zručná? Že je k tomu zapotřebí moc pomůcek? Ve většině případů...

 

Na všechno budete připravení, tak vzhůru do toho:

Článek

 

 

 

 

 

 

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Jak se staví sen Foto:
11:25 12:15
18%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20
DNES V TVMordparta Foto:
20.15
DNES V TVOčima Josefa Klímy Foto:
21.30
DNES V TVTristan a Isolda Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.50
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016