Nafoukaná hvězda z Sherlocka Holmese? Svoje fanoušky miluje a fotí se s nimi!

Sherlock Holmes: Jak prosté (řada 4) - Obrázek 1 Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté (řada 4) - Obrázek 1Foto: archiv Prima

Sherlock Holmes je řádně komplikovaný patron. Nicméně jeho představitel Jonny Lee Miller bude asi výrazně větší pohodář. Fanoušků se navíc zřejmě nebojí. Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE.

Amerického Sherlocka Holmese jsme vám představovali mimo jiné jako běžce maratonů, bojovníka za lidská práva a bývalého manžela Angeliny Jolie, ale i jako člověka, který má rád roztodivné věci. Hlavně na jeho Instagramu najdete plno zábavných fotek, například s mrtvolami (těmi seriálovými) nebo hady různých velikostí.

Volnomyšlenkář Johnny Lee Miller se tak rozhodně nebojí být v užším kontaktu se svými fanoušky, kteří ho milují třeba už od jeho nejslavnějšího filmu Trainspotting, ti mladší ho znají jako seriálového detektiva, kterému drogy a logické myšlení nejsou cizí.

Johnny na svém Instagramu tak zveřejnil několik fotek se svými fanoušky, s kterými se vyfotil na newyorském comic conu.

Sherlock Holmes: Jak prosté - Johny s fanoušky Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté - Johny s fanouškyFoto: Instagram.com

Ani se nebojí poodhalit svůj osobní život. Tmavovlasá dáma je jeho manželka – herečka a modelka Michele Hicks. Na snímku z konce léta je i jejich syn Buster Timothy.

Sherlock Holmes: Jak prosté - Johny ukázal manželku Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté - Johny ukázal manželkuFoto: Instagram.com

Pohodička na natáčení

Ostatně dobré vztahy má Jonny patrně i se svou seriálovou parťačkou – respektive její představitelkou Lucy Liu. Zdá se, že si obě herecké hvězdy dobře rozumí.

Sherlock Holmes: Jak prosté - zákulisí natáčení Foto: Sherlock Holmes: Jak prosté - zákulisí natáčeníFoto: Instagram.com

Náhodné terče, nebo vytipované oběti?

Zatímco fotky z natáčení vypadají jako pořádně zábava, Joan Watson a Sherlock Holmes budou mít v dalším dílu co dělat. Jsou totiž na stopě snajpra!

 

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Stanice právě nevysílá
DNES V TVDny a noci s nepřítelem Foto:
20.15
DNES V TVCizinka Foto:
22.15
DNES V TVMáme rádi Česko Foto:
20.15
DNES V TVDnes zemřeš Foto:
22.00
DNES V TVĎábel nosí Pradu Foto:
20.15
DNES V TVBreakheartský průsmyk Foto:
22.30

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016