Na Prima love uvidíte nově seriál Kriminálka Stuttgart

Kriminálka Stuttgart Foto: Kriminálka StuttgartFoto: archiv Prima

Pondělní večer na Prima love bude tentokrát věnován dalším kriminalistickým případům. Tentokrát budeme chytat zločince se speciální policejní jednotkou Kriminálka Stuttgart. Už dnes ve 20.05 na Prima love!

Astrid Margarethe Fünderich

Düsserdolfská rodačka Astrid Margarethe Fünderich alias vrchní komisařka Martina Seiffert má za sebou dvacetiletou hereckou kariéru. Největší slávu jí přitom přinesla účast v mnoha německých krimiseriálech. Nejvíce se do paměti fanoušků krimi Astrid bezpochyby zapsala jako komisařka Eva Glaser ve slavných Specialistech na vraždy.

Po boku psychiatra Borna působila mezi lety 1998–2002 a své účinkování v seriálu ukončila efektně – její postavu totiž zavraždili. Fünderich se však objevila i ve Wolfově revíru či Kobře 11.

Kriminálka Stuttgart -  Martina Seiffert Foto: Kriminálka Stuttgart - Martina SeiffertFoto: archiv Prima

V Kriminálce Stuttgart hraje od jejího počátku, tedy roku 2009. A zajímavost na závěr? Herečka je vášnivou parašutistkou a angažuje se v pomoci nemocným dětem.

Karl Kranzkowski

Kranzkowski, který v seriálu hraje komisaře Michaela Kaisera, se celou svou víc jak 30 let trvající kariéru věnoval převážně divadlu, diváci ho však mohli zaznamenat i v několika německých seriálových – jak jinak – krimi produkcích.

Kriminálka Stuttgart - komisař Michael Kaiser Foto: Kriminálka Stuttgart - komisař Michael KaiserFoto: archiv Prima

Stejně jako jeho kolegyně Fünderich si střihl roli ve Wolfově revíru, ale zahrál si i v Polizeiruf 110 a německé krimi klasice Místo činu.

Peter Ketnath a Nina Gnӓdig

Poměrně pestrý profesní život má zatím Peter Ketnath alias Joachim „Jo“ Stoll. Devětatřicetiletý herec získal první filmové zkušenosti na New York Film Academy. Filmový debut si odbyl v hlavní roli dramatu Und keiner weint mir nach. Zajímavostí je, že hudbu k tomuto snímku složil Karel Svoboda. Zahrál si i v třídílné televizní sérii Mannovi – Román století a dočasně pracoval v Brazílii, kde ztvárnil hlavní roli ve filmu Kino, aspirin a supové oceněném v Cannes. Koncem 90. let studoval filozofii, psychologii a filmovou vědu na Svobodné univerzitě v Berlíně.

Kriminálka Stuttgart - Joachim „Jo“ Stoll Foto: Kriminálka Stuttgart - Joachim „Jo“ StollFoto: archiv Prima

Nina Gnӓdig mezi lety 2003–2005 působila ve Státním divadle v Drážďanech, poté zamířila do Berlína, kde před kamerou debutovala rolí Dominiky Grafs ve snímku Červený Kakadu. Rok také působila v telenovele Láska v Berlíně, za roli ve filmu Little Paris pak byla nominována do předvýběru na Německou filmovou cenu za rok 2009. V Kriminálce Stuttgart hraje komisařku Annu Badosi.

Nová série Kriminálky Stuttgart každé pondělí na Prima love ve 20.05!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016