Na Love uvidíte sexy kuchařský fenomén – Nigellu Lawson!

Nigella Lawson Foto: Nigella LawsonFoto: archiv Prima

V televizním kuchařském světě se nejčastěji objevují muži. Znáte Jamieho Olivera a Gordona Ramseyho, na Prima love však od této neděle v 17.10 uvidíte krásnou ženu Nigellu Lawson.

Na Prima love od neděle můžete sledovat kuchařskou show Nigelly Lawson. Bohyně britských kuchyní a domácností, jak se jí lidově říká, kuchtí jednoduché a rychlé dobroty. Pořad Nigella vaří rychlovky je už čtvrtým seriálem o vaření, ve kterém se o své recepty, rady, tipy a triky dělí oblíbená britská televizní kuchařka.

Tentokrát jsou na pořadu jednoduché dobroty, které jsou především nenáročné a rychlé na přípravu. Nigella vystupuje jako bezvadná, důvtipná a přitažlivá hostitelka.

Pořad vyhrál i cenu Emmy

Kromě vysoké sledovanosti se seriál v roce 2008 dočkal také dvou nominací na cenu Emmy v kategoriích Nejlepší lifestylový pořad a Nejlepší moderátor/moderátorka lifestylového pořadu. Jedna z nejpopulárnějších britských moderátorek letos v lednu oslavila čtyřiapadesáté narozeniny. Prohlašuje o sobě, že není žádnou šéfkuchařkou nebo dokonce profesionálně vyučenou kuchařkou. Její kvalifikací je, že ráda jí. Přesto nebo právě proto se stala královnou nejen britských kuchyní a počet jejích vlastních pořadů o vaření se blíží desítce.

Čím se liší od svých mužských kolegů?

1) Její pořady o vaření jsou protkány požitkářstvím a labužnickým užíváním si. To v kombinaci s jejím šarmem tvoří základ jejího úspěchu.

2) Ačkoliv byste od Nigelly, která skvěle vypadá, očekávali, že bude svým divákům předkládat samá zdravá jídla, opak je pravdou. Nebojí se hříšně skvělých tučných jídel stejně jako sladkého.

 

Nigellu berte jako takový malý dárek ke třetím narozeninám Primy love!

Článek

Sex ve městě - A na co se asi dívají holky? Foto: archiv

Prima love slaví třetí narozeniny: Co sledují diváci nejraději?

V pohádkách se objevují tři přání, tři bratři anebo tři čarodějnice. Trojka byla odjakživa magické číslo. 8. března na Mezinárodní den žen oslaví televizní kanál Prima ...

 

Článek

Jaký seriál je nejúspěšnější na Prima love? Foto: archiv Prima

Uhodnete, jaký je nejsledovanější seriál na Prima love?

Prima love 8. března oslaví svoje třetí narozeniny. Televizní kanál začal vysílat přesně na Mezinárodní den žen, proto není divu, že můžete na Prima love sledovat ty ...

 

Článek

Carrie a její stylové družičky

Oslavte s Love 3. narozeniny kvízem! Jak dobře znáte Sex ve městě?

S Primou love 8. března oslavíme její třetí narozeniny! Oslavte je s námi i vy tím, že si zjistíte, jak jste na tom s vědomostmi o fenomenálním seriálu Sex ve městě? ...


 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016