Na Love uvidíte ex Charlieho Sheena Denise Richards

Vrah mého manžela - Denise Richards Foto: Vrah mého manžela - Denise RichardsFoto: All

V sobotu vás čeká ve 20.15 na Prima LOVE další americký thriller. Budeme zjišťovat, kdo je Vrah mého manžela. Jednu z hlavních rolí si zahraje bývalá Bond girl a exmanželka Charlieho Sheena Denise Richards.

Co uvidíte během sobotního večera na Prima LOVE? Podívejte se ve 20.15 na americký thriller Vražda mého manžela.

Je obviněná z vraždy neprávem?

Cassidy Millerová byla obviněna z vraždy svého muže Lukea. Po dvou letech ji soud shledal nevinnou a ona se tak vrací do normálního života, ale ten jí ztěžují lidé z okolí, kteří ji považují za vražedkyni. Cassidy měla s Lukem dceru, která žije u svého strýce Scotta. Ten věří, že je Cassidy nevinná, Lucy si tím ale jistá není. A matky se neustále ptá, zda to opravdu udělala.

Vrah mého manžela Foto: Vrah mého manželaFoto: All

 Neodbytná reportérka Denise Richards

Cassidy, hlavní postavu thrilleru, pronásleduje také reportérka Nora, která ji označuje za černou vdovu. Denise Richards je v Hollywoodu známá jako bývalá Bond girl ze snímku Jeden svět nestačí, kde si zahrála sexy doktorku.

Jedna z jejích neznámějších scén je však nečekaně ze seriálu Přátelé, kde si zahrála epizodní roli jako sestřenice sourozenců Moniky a Rosse. Její krása a neodolatelné blond vlasy uhranuly Rosse a následně všechny ostatní kamarády. Denise se však nikdy nestala pravou hollywoodskou hvězdou, místo jejího herectví celý svět většinou zaujala její krása.

Vrah mého manžela - Denise Richards jako novinářka Foto: Vrah mého manžela - Denise Richards jako novinářkaFoto: AllDalší pozornost na sebe však strhla ve chvíli, kdy si vzala známého hollywoodského bouřliváka Charlieho Sheena v roce 2002. Mají spolu dvě dcery, po krátkém manželství nastal rozchod a bouřlivý rozvod, který se táhl několik let. Ztráta manželské opory se na Sheenovi podepsala, tomu se sice v profesi dařilo (jednu dobu platil za nejlépe placeného seriálového herce na světě – v sitcomu Dva a půl chlapa), ale jeho osobní život připomínal jednu velkou jízdu v Las Vegas včetně sexuálních vztahů s modelkami, striptérkami, prostitutkami a hromadou drog.

Divoký život se mu stal osudným. Charlie Sheen po několika letech vydírání veřejně oznámil, že trpí HIV. Denise má opatrovnictví obou dcer a Sheena během jeho nejtěžších chvil podpořila.

Podívejte se na americký thriller Vrah mého manžela v sobotu na Prima LOVE ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Přístav Foto:
17:20 18:40
18%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016