Na dietě? Ani náhodou. Tiffani Thiessen vařila i s Castlem!

Představitel Castla v pořadu Dinner at Tiffani´s Foto: Představitel Castla v pořadu Dinner at Tiffani´sFoto: Instagram.com

Jsou hvězdy, které žijí o salátech a cukr si drží od těla v totálně bezpečné vzdálenosti. Tiffani Thiessen mezi ně však zřejmě nepatří. Představitelka Elizabeth Burke ze seriálu Ve službách FBI má parádní postavu, nicméně do světa hlásá, že si jídlo umí řádně užít.

Další díl seriálu Ve službách FBI uvidíte ve středu od 20.15 na Prima Love.

Vařila s Nathanem

Ostatně Tiffani není jen herečka a bývalá modelka, ale před časem naskočila i do populárního trendu televizního vaření a má vlastní pořad Dinner at Tiffani´s na Cooking Channel. Show, v níž Tiffani vaří se slavnými hosty, měla premiéru loni v březnu.

A během první řady Thiessen kuchtila třeba s Nathanem Fillionem, kterého můžete vidět každé úterý na Prima Love jako Richarda Castla. Pozvala si i Jasona Priestleyho neboli Brandona Walshe z devadesátkové hitovky Beverly Hills, kde několik řad hrála. A show se zúčastnil i Tiffanin “manžel” ze seriálu Ve službách FBI Tim DeKay – a to rovnou s celou svou rodinou. Dinner at Tiffani´s se navíc zřejmě chytila, neb během letoška odstartuje druhá řada!

Ve službách FBI - Tifani Thiessen vaří Foto: Ve službách FBI - Tifani Thiessen vaříFoto: Instagram.com

Co má ráda?

Tiffani navíc vede i vlastní webové stránky, kde kromě rodinných snímků sdílí i tipy na různé rukodělné vychytávky – třeba valentýnky nebo domácí dekorace – a opět také jídlo. Fanouškům tak prozradila třeba to, že miluje marshmallows, které umí připravit i doma.

Sladké oslavy

Na sladké si navíc patrně v rodině nepotrpí jen ona, jak vidno z fotky pořádného dortu k prvním narozeninám malého Holta.

Tifani upekla dort pro svého nejmenšího Foto: Tifani upekla dort pro svého nejmenšíhoFoto: Instagram.com

A cukrovou náloží před pár dny Tiffani oslavila i 4. červenec.

Děláme vám chutě? Tak nezbývá, než se vydat do kuchyně.

Další díl seriálu Ve službách FBI uvidítě ve středu od 20.15 na Prima Love.

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVStrážci nebes Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016