Na co ženy myslí a po čem touží? To by vás nenapadlo

Po čem ženy touží - Mel Gibson Foto: Po čem ženy touží - Mel GibsonFoto: archiv

Dnes v televizi Prima uvidíte povedenou romantickou komedii Po čem ženy touží. Říká se, že ženy neví, co chtějí, ale nepřestanou, dokud to nedostanou. Tak po čem tak asi můžeme toužit? To všechno ví Mel Gibson, který začne slyšet myšlenky všech žen. Už dnes na Primě na ve 20.15.

O čem romantická komedie, která stála tvůrce 70 miliónů dolarů a vydělala 370, je? Nicka Marshala, kterého si zahrál Mel Gibson, všichni znají jako proutníka a egoistu. Má slibnou kariéru v úspěšné reklamní agentuře a život si příliš nekomplikuje přemýšlením o morálních hodnotách. Ženy užívá a používá jako doplněk svého excentrického života, aniž by jim přikládal nějaký hlubší význam.

O to větší je jeho překvapení a zklamání, když na slíbené místo kreativního ředitele v agentuře je místo něj jmenována právě žena – ambiciózní Darcy Maguire (Helen Hunt). A pak se to stane. Ve snaze připravit se na poradu v práci, kam má každý přijít s nápady na reklamu sady ženských produktů, uklouzne Nick v koupelně a s fénem v ruce spadne do napuštěné vany. Stále trochu otřesený z prodělaného elektrošoku se druhý den ráno probudí a s hrůzou zjistí, že slyší, co si ženy myslí!

Chcete znát další 4 překvapivé fakty o natáčení?

Článek

Po čem ženy touží 2000 Foto:

Aspoň že existuje jeden muž, který ví, Po čem ženy touží

Existují filmy, u kterých nezáleží na roku výroby. Nezáleží na tom, jak jsou staré, ani na tom, jestli v jejich žánru zrovna září nějaká premiérová novinka; jejich lesku...

My ženy jsme stvoření tajemná, někdy i samy pro sebe. Dokonce se nám vyčítá, že neustále vše přehodnocujeme a analyzujeme. A zároveň jsme ovládany jen emocemi. Nahlédnutí do myšlenek ženského pohlaví by muže možná dost překvapilo...

Na co myslíme? Starosti, starosti a starosti...

Co když se něco stane? Neustálá starostlivost o sebe a druhé je nám vštěpována od malička. To my jsme ty, které se od malička starají o panenky v kočárku, zatímo chlapečci si trajdají v mini autech a užívají si imaginárního větru ve vlasech, zatímco řídí oranžový bakelitový náklaďák...

Naše hlava je zahlcená starostmi: Nejsem v tom tlustá? Dostuduju? Miluje mě ještě? Co se stane, když ztratím práci? Dokážu se postarat o děti?

Nejsem v tom příliš sexy?

Dostatečně krátké sukně zajišťují dostatečně vysoké platy. Kéž by, řekly si české ženy, jejichž platy jsou stále o 25 % nižší než u českých mužů na stejných pracovních pozicích. Pokud už si žena dovolí vzít si na sebe něco, co odhaluje trochu víc kůže, má hned výčitky svědomí: nebudu v tom vypadat jako zlatokopka? Neznásilní mě někdo? Nebudou si o mně kolegyně myslet, že se chci zalíbit šéfovi?


Pokud nedojde k sexu, holení nohou je naprosto zbytečná záležitost :-)

A prý že jsme ovládány emocemi. Někdy si umíme věci pěkně spočítat...


Je gay, nebo není?

V dnešní době nahradila otázku: Být, či nebýt...

Sledujte na Primě americkou komedii Po čem ženy touží dnes ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Prostřeno - img zastupce Foto:
08:55 09:50
66%
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016