Myšlenky zločince se dočkají 13. řady!

Myšlenky zločince Foto: Myšlenky zločinceFoto: Distributoři

Fanoušci kriminální seriálu Myšlenky zločince oslavují. Televizní kanál CBS vydal prohlášení o tom, že seriál prodlouží. Na novou sérii se američtí diváci mohou těšit v zimní sezoně.

Rok 2016 byl pro mnoho kultovních seriálů konečnou. Vzpomeňme si třeba na podivné ukončení milovaného Castla na zabití, který diváky nejdříve rozhořčil, že vůbec pokračuje (podle fanoušků se ztrácela kvalita), po oficiálním oznámení se druhá skupina fanoušků naštvala kvůli oficiálnímu konci seriálu. Samozřejmě, že mají/máme právo na to se tak cítit, protože se svými oblíbenými postavami jsme strávili například osm let života.

Podobně, ale méně skandálně na tom jsou Sběratelé kostí. Ty se se svými americkými fanoušky rozloučily stylově před pár týdny. Kůstka a Booth nám budou chybět.

Myšlenky zločince Foto: Myšlenky zločinceFoto: Distributoři

Myšlenky zločince nekončí

Naopak seriál Myšlenky zločince rozhodně nekončí. Jak oznámila televize CBS ve svém seznamu, kdy představuje seriály, kterým prodlužuje jejich životnost a fanouškům důvod k radosti, vyšetřovatelé, kteří nahlížejí do myšlenek zločinců, pokračují dál. Pro herce a herečky už to bude 13. série seriálu. Na co se můžeme těšit? Zatím není nic oficiálně potvrzeno, takže můžeme jen hádat.

Kromě toho CBS prodlužuje Teorii velkého třesku, NCSI: Los Angeles, Miami, 48 hodin a další úspěšné seriály,

Pomohl k prodloužení smlouvy úspěch People´s Choice Awards?

Jedním z důvodů, proč během krutého období ukončování dlouholetých seriálů Myšlenky zločince přežily, může být i jeho výhra na exkluzivním People´s Choice Awards. V kategorii Oblíbené televizní krimidrama byly nominovány už pošesté. V roce 2016 vyhrály.

Sledujte Myšlenky zločince každé pondělí na Prima LOVE!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer I (7)
Closer Foto:
11:55 12:55
87%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVPeriskop nahoru a dolů Foto:
20.15
DNES V TVZátah: Vykoupení Foto:
22.15
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016