Myšlenky zločince budou vyšetřovat reálného Dextera

Jsou chytří, rychlí... Foto: Jsou chytří, rychlí...Foto: All

Třináctá epizoda deváté řady populárního seriálu Myšlenky zločince se ponese v oblíbeném tématu všech seriálových milovníků. V Clevelandu totiž řádí někdo jako seriálový Dexter. Zabíjí jen vrahy. Speciální jednotka FBI bude v pondělí ve 20.15 na Prima love zjišťovat proč.

Myšlenky zločince se tentokrát dotknou oblíbeného příběhu televizní pop kultury. Není tomu totiž tak dávno, kdy jsme napjatě sledovali poslední sérii o masovém vrahovi, který zabíjel vrahy.  Dexter svůj kodex dodržoval poměrně snadno a za jeho vražděním byl dobrý důvod. V Clevelandu se momentálně odehrává něco podobného. Přijít na důvod, proč ve městě mizí banda kriminálníků jako pára nad hrncem, má za úkol speciální jednotka FBI. 

Kdo zabíjí členy gangy a násilníky?

Člen FBI, David Rossi, musí před šetřením clevelandského ostřelovače nejdřív vyřešt osobní záležitosti. Proto jede do Los Angeles, aby našel svého přítele z války Harrisona Scotta, který opustil dům pro veterány. Rossi se obává, že Harrison začne znovu pít a skončí opět na ulici. Když ho konečně najde, zjistí, že Harrison by chtěl vidět svého vnuka, ale jeho syn se k otci chová nevlídně.

Postavy myšlenky zločince - Obrázek 6 Foto: Postavy myšlenky zločince - Obrázek 6Foto: All

Zatímco Rossi řeší svůj soukromý případ v Kalifornii, zbytek týmu odlétá do Clevelandu. Zde začal řádit střelec, který zabíjí jen členy gangu, drogové dealery a násilníky. Agenti mají nelehký úkol, neboť posledním zastřelením muže pomohl střelec týrané ženě, které trestní a soudní systém vůbec nepomohl. Žena navíc odmítne sdělit agentům mužovu podobu a doufá, že ho agenti nedopadnou... Penelope Garciaová zjistí ze záznamů městských kamer značku pachatelova auta. To patří Cliffordovi Walshovi, který před deseti lety přišel o manželku a syna. Vrah jeho rodiny měl být za tři měsíce propuštěn z vězení, ale byl zabit při rvačce...

Podívejte se v pondělí na Prima love ve 20.15! Nahlédněte s námi do Myšlenek zločince

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016