Myšlenky zločince bodovaly na People´s Choice Awards!

Ačkoliv na Myšlenky zločince můžete koukat už dvanáct let, stále si tento americký krimi seriál drží svou kvalitu. Důkazem je cena v People´s Choice awards minulý víkend. Za co tvůrci seriálu cenu získali?

Myšlenky zločince nejsou rozhodně poprvé a (snad ani) naposledy nominovány na takto významnou anktetu. V kategorii Oblíbené televizní krimi drama jsou nominovány už pošesté. Letos vyhrály. A je opravdu úžasné, když si americké krimi, které je na obrazovce více než deset let, umí udržet stále svoje renomé u diváků.

To však není poslední výhra za dobu minulou. V roce 2015 si bývalá hvězda seriálu Shemar Moore odnesl cenu Image Awards v kategorii Vynikající herec v drama sérii. V roce 2014 byl sice nominovaný také, ale na výhru si musel počkat.

Zvuk a hudba vyhrává nejčastěji

Čím se však může seriál Myšlenky zločince opravdu chlubit, je fakt, že jejich zvuk a hudba patří mezi nejlepší v televizním showbyznysu. Dokladem toho je několik cen za tyto kategorie, které sbírají hudební skladatelé a zvukoví inženýři Myšlenek zločince poměrně pravidelně.

Myšlenky zločince - Shemar Moore bez trička Foto: Myšlenky zločince - Shemar Moore bez tričkaFoto: CBS.com

V neposlední řadě jsou to i televizní upoutávky amerického krimi, které vítězí na různých mediálních soutěžích. Kvalita Myšlenek zločince je zkrátka vysoká.

Co uvidíte v pondělí?

V Phoenixu došlo k únosu dvou mužů. Jeden z nich byl posléze nalezen mrtvý a se známkami krutého mučení. Případu se musí ujmout agenti z profilovacího týmu FBI… Těšte se na další případ Myšlenek zločince v pondělí ve 20.15 na Primě!

Uložit

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (10)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
54%
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVTOP STAR magazín Foto:
21.35
DNES V TVLara Croft: Tomb Raider Foto:
20.15
DNES V TVPrinc a pruďas Foto:
22.20
DNES V TVMoto cestou necestou Foto:
20.15
DNES V TVEvoluce zla Foto:
20.00
DNES V TVAmerická 70. léta Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016