Multitalent Jason Segel. Zpívá, hraje a je na blondýnky

Jason Segel Foto: Jason SegelFoto: archiv Prima

Kdo by si neoblíbil Marshalla ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku? Jeho představitelem je Jason Segel. Mrkněte na pár zajímavostí o tomto sympaťákovi. Nejen herectví je totiž jeho chlebem. Další díly seriálu Jak jsem poznal vaši matku uvidíte v pátek v 18.55 a 19.25 na Prima love.

 

Spousta aktivit

Herec, scenárista, hudebník a textař – to je výčet aktivit, kterým se 194 centimetrů vysoký Jason Segel věnuje. Ačkoliv nejvíc ho proslavila a jeho kariéru pořádně nakopla právě role Marshalla Eriksena z HIMYM, je dobře známá i jeho spolupráce se scenáristou, režisérem, hercem a producentem Juddem Apatowem – pracovali spolu na televizní sérii Machři a šprti, svižné komedii Zbouchnutá nebo letošní novince Sex Tape (s Cameron Diaz v hlavní roli), kde si nejenže zahrál, ale taky se podílel na scénáři. Výrazně na sebe upozornil také jako scenárista i hlavní hvězda komedie Kopačky, kde si zahrál odkopnutého kluka, který si jede spravit nervy na Havaj.

A natrefí na svou bývalku. „Jason je skvělý improvizátor a takoví lidé mívají i talent na psaní. Ale scénář, který jsem od něj dostal, mě vyloženě nadchnul,“ řekl o pozadí vzniku Kopaček Apatow, který snímek produkoval. V té době Jason ještě natáčel slavný seriál, bylo však jasné, že se nemusí obávat statusu "herce jedné role".

Jak jsem poznal vaši matku VII - Obrázek 4 Jak jsem poznal vaši matku VII - Obrázek 4

Blond přítelkyně

Ačkoliv v seriálu Jak jsem poznal vaši matku se jeho vyvolenou stala zrzavá Lily, v reálném životě je Jason zjevně na blond kočky. Nějakou dobu randil s Michelle Williams a v současnosti chodí s australskou herečkou srbského původu Bojanou Novakovic, jež je taky světlovláska. Jason Segel pochází ze smíšené katolicko-židovské rodiny a sám se hlásí k židovské víře, nicméně říká, že zkusil od každého něco – chodil totiž do židovských i katolických škol.

Muzikantské nadání

A na závěr jedna ochutnávka z Jasonových hudebních exhibicí. Zatímco před 4 lety v listopadu na jedné akci překvapil diváky (nebo spíš divačky) písní, v jejímž refrénu zazpíval své telefonní číslo, někdy si dokonce odskočí zahrát s Maroon 5.

Jak jsem poznal vaši matku sledujete každý všední den v 18.55 a 19.25 na Prima love.

Článek

Jak jsem poznal vaši matku

Všechny Barneyho hlášky najdete v jednom videu!

Barney Stinston, okrasa dámských ložnic. Miluje svádění žen a nadevše miluje nošení obleku. Slovo boží si bere nadarmo do pusy asi tak stokrát denně. Nikoho tak nemůže...

 

Článek

Neil Patrick Harris:jeho rodina

Jak vypadalo soukromí seriálového Barneyho v roce 2013?

Program Instagram umožňuje nejen nám, ale i hvězdám největší velikosti sdílet fotky ze svých (ne)obyčejných životů. To dělá i hvězda seriálu Jak jsem poznal vaši matku,...

 

Článek

Alyson Hannigan a její seriálový manžel

Hvězdě Buffy a Jak jsem poznal vaši matku někdo vyhrožoval!

Zatímco pro představitele Teda Mosbyho či Robin Scherbatsky je seriál Jak jsem poznal vaši matku přelomovou televizní rolí, která zásadním způsobem nakopla jejich kariéru,...


 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVStrážci nebes Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016