Multiherečka Kirsten Dunst

Svým výstřihem způsobila Kirsten Dunst rozruch Foto: Svým výstřihem způsobila Kirsten Dunst rozruchFoto: isifa.com

Blonďatá kráska se stala hrdinkou našeho kanálu Prima love. Proč? Kromě netradičního vzhledu má i netradičně velký herecký talent, který dokáže využít až na dřeň.

Kirsten Caroline Dunst se narodila ve městě Point-Pleasant ve státě New Jersey dne 30. dubna 1982 Klausovi a Inez Dunstovým. Před filmovými kamerami se poprvé objevila ve třech letech, a to v reklamě na panenky.

Jako sedmiletá dostala roli ve filmu Woodyho Allena Příběhy z New Yorku. V roce 1990 se pak stěhuje se svojí matkou a bratrem Christianem do Los Angeles. Rok 1994 pro ni znamenal velký skok v kariéře, když si zahrála upírku Claudii po boku hvězd a nejžádanějších herců té doby Toma Cruise a Brada Pitta ve filmu Interview s upírem, za kterou byla nominována na Zlatý glóbus a získala MTV Award pro skokana roku.

Kirsten Dunst v šatech Louis Vuitton Foto: isifa.com

Kirsten Dunst v šatech Louis Vuittona. Foto: isifa.com

 

Kirsten však jako dětská hvězda neusnula na vavřínech a od svých třinácti hraje v jednom úspěšném filmu za druhým. Celý svět ji poznal v letním blockbusteru Spiderman, kde si zahrála Mary Jane. Ale určitě si ji všichni pamatujete jako blonďatou holčičku z Jumanji.

Její poslední velkou a úspěšnou rolí byla ta ve filmu Melancholia, kde si zahrála opravdu depresivní nevěstu vedle švédské hvězdy Aleksandra Skarzsgarda. Na Prima love jste ji mohli vidět v Oscarem ověnčeném snímku Marie Antoinetta.

Článek

Marie Antoinetta a její dámy

Kostymérka za 66 šatů Marie Antoinetty získala Oscara!

Sofia Coppola, dcera slavného režiséra, se na filmovém vrcholu ocitla už dávno. Její filmy (Smrt krásných panen, Ztraceno v překladu) jsou natočeny z ženského pohledu. A ...
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVdavinci 1. díl - Obrázek 3 Foto:
21.35
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
DNES V TVStrážci nebes Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016