Moderní Popelku vám v neděli předvede zpěvačka Hilary Duff

Moderní Popelka Foto: Moderní PopelkaFoto: All

Nedělní večer patří k tomu, abychom se zklidnili po nabitém víkendu. Na Prima love se můžete těšit na další romantickou komedii... V hlavní roli herečka a hlavně oblíbená americká zpěvačka Hilary Duff. V jejím podání to bude opravdu Moderní Popelka se stylem!

Zatímco klasická Popelka přijela na bílém Juráškovi na královský ples, Sam, středoškolačka v posledním ročníku, přijede autem a místo střevíčku ztratí mobilní telefon...

Sam musí skákat podle toho, jak si pískne její sobecká macecha Fiona, a posluhovat svým dvěma škodolibým nevlastním sestrám. Přesto má svůj velký sen - dostat se na Princetownskou univerzitu, ale kromě studia musí i tvrdě pracovat, a tak její společenský život za moc nestojí…

Chatovací místnost a v ní princ

Při chatování Sam narazí na tajemného okouzlujícího prince ze stejné školy, se kterým si víc než rozumí. Když se ale ukáže, že její anonymní spřízněnou kybernetickou duší je na škole superpopulární a navíc velmi přitažlivý hráč amerického fortbalu Austin Ames, trochu zpanikaří. Ten namyšlený floutek?

Nesuď knihu podle obalu. Austin je viditelně zajat ve svém populárním světě plný krásných blondýn a úspěšných fotbalistů. Holky ho chtějí, kluci mu závidí. A jak s tím naloží Sam?

To uvidíte v neděli na Prima love ve 20.15!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Big Ben IV (11)
Big Ben, seriál Foto:
09:50 11:55
11%
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVShow Jana Krause - 18.1.2013 - Obrázek 1 Foto:
21.35
DNES V TVVévodkyně Foto:
20.15
DNES V TVDobyvatelé rudé planety Foto:
22.30
DNES V TVExtant Foto:
20.15
DNES V TVMamut: Tajemství z ledu Foto:
20.00
DNES V TVKrálovství rostlin Foto:
21.10

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016