Miluje se se svým autem a šnupe pudr. To jsou Nejšílenější úchylky na Love!

Tohle má být sex? Foto: Tohle má být sex?Foto: archiv Prima

Určitě to každá dobře známe – říkají jim ženským jménem, opečovávají je a tráví s nimi každou volnou minutu. Kdo s kým? Přece muži se svými auty! Ale že by s nimi měli sex stejně jako Nathaniel v Nejšílenějších úchylkách?!

Ty nejroztodivnější lidi s podivnými úchylkami můžete sledovat na Prima love ve 18.55! Jak už jsme psali, seznámíte se tu s úchylkami, o kterých jste ani netušili, že existují. Ale Nathaniel?

Partnerský vztah s autem?

Nathanielovi je dvacet sedm let a jeho první a možná poslední vážnou známostí je jeho vůz. Bez legrace. Seznámili se asi před pěti lety v autobazaru a byla to láska na první pohled. „Jeho tvar, barva, všechno do sebe zapadalo. Cítil jsem okamžité souznění,“ popisuje Nathaniel své vzplanutí. Jeho posedlost se vyvíjela už od puberty, když začal stavět modely aut, pravou lásku však našel v Chasovi, jak své auto pojmenoval.

Vztah s autem Foto: archiv Prima

Vztah s autem. Foto: archiv Prima

Nathaniel je typickým pacientem s chorobou zvanou objektofilie. To je odchylka, při které má člověk citový a sexuální vztah k neživé věci, jsou známy i případy citového vztahu k horské dráze, výtahu nebo Eiffelově věži. Svěřuje se, že s autem má i fyzický poměr:

Někdy se spolu i milujeme. Nejčastěji to děláme tak, že se nakloním přes blatník a o kapotu, třu se o něj a hladím ho. Nejodvážnější poloha je, když jsem pod ním!

Jay je závislá na dětském pudru

Jay je teprve dvacet osm let a šňupe. Rodiče mohou být rádi, že je to "jen" dětský pudr. Její závislost začala před 16 lety, zpočátku se jím jen natírala, časem jí to přestalo stačit. Dnes šňupe minimálně desetkrát denně. "Cestou domů se na dětský pudr šíleně těším, šňupu ho tak dlouho, dokud nemám dost," svěřuje se v dokumentu.

Šnupe pudr Foto: archiv Prima

Šňupe pudr. Foto: archiv Prima

Jay vyšňupe 140 g pudru denně, za celou dobu závislosti vyšňupala více jak 800 kg. Možná se to zdá na první i druhý poslech úsměvné, ale šňupání i dětského pudru v takovém množství může být dost nebezpečné.

Některé druhy dětského pudru obsahují mastek, inhalování velkého množství může vést k dýchacím potížím a rakovině plic. Na etiketě je napsáno, že může způsobit dýchací potíže, ale na to Jay není schopna ani pomyslet...

Zbaví se některý z nich takové závislosti? Co na to říkají lékaři? A jak reagují nejbližsí? To uvidíte už ve čtvrtek v Nejšílenějších úchylkách na Prima love v 18.55!

Článek

Skleničky bez šampaňského

Co všechno dokážou lidé sníst: Sklo, molitan, popel...

Dokument Nejšílenější úchylky, který jsme vysílali na Prima love dokazuje, že lidé jsou schopni sníst cokoliv. Otesánek je proti nim břídil. Tajně ujídají ze svého domu ...
Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Alexander Hemala Foto:
03:25 04:15
87%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016