Michael Douglas a jeho život

Michael Douglas Foto: Michael DouglasFoto: archiv Prima

Známe ho z rolí charakterních mužů, kteří mají ego velké jako pátrací balón. Je to filmová ikona protínající osmdesátá a devadesátá léta, kdy se představil v nezaměnitelných erotických thrillerech...

 Americký herec a producent, syn amerického herce Kirka Douglase a brzy budoucí exmanžel herečky Catherine Zeta-Jonesové. Jako herec dostal i několik úspěšných sošek filmových ocenění, jako je Oscar, tři Zlaté glóby, ale i přestižní divadelní cena Tony.

Herectví má v rodině

Michael pochází z umělecké rodiny, všichni známe jeho slavného otce, herce Kirka Douglase, jenž patří od 60. let k velkým hollywoodským hereckým hvězdám, i jeho maminka Diana Dill je známá britská herečka.

Článek

Douglas a Stone

Znáte všechny Douglasovy (filmové) ženy?

Michael Douglas, bývalý playboy a hlavně skvělý herec, během své kariéry vystřídal několik krásných žen. Jak v reálném životě, tak ve filmovém. Z jeho filmových ...

Svá studia na univerzitě v Yale nedokončil a začal studovat herectví na kalifornské univerzitě v Santa Barbaře (jeho spolužák a kamarád zde byl Danny DeVito), později svá studia herectví dokončil v New Yorku.

Honba za diamantem Foto: archiv

Vy ho můžete tento týden vidět v neděli na Prima love ve 20.15 ve filmu Honba za klenotem Nilu!

Videoarchiv
Všechna videa

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016