Mateřství během natáčení: Jak představitelka Kůstky vychovává dítě se svou sestrou?

Sběratelé kostí - těhotná Kůstka podruhé Foto: Sběratelé kostí - těhotná Kůstka podruhéFoto: Facebook/FOX

Emily Deschanel je podruhé matkou, zatímco její sestra Zooey Deschanel se na druhé dítko teprve těší. Každopádně obě dvě sestry a herečky si svoje těhotenství naplánovaly perfektně – děti jsou jen několik měsíců od sebe. Jak se vychovává dítě, když natáčíte 12 hodin denně?

Obě dvě slavné sestry Deschanelovy září v televizních seriálech kanálu FOX. Emily jedenáct let natáčela Sběratele kostí, Zooey ve studiích točí úspěšný sitcom Nová holka.

"Nemohly jsme si to naplánovat lépe, naše děti jsou opravdu pár měsíců od sebe, " smála se Emily, jejíž druhým dítětem je syn Calvin, zatímco o tři měsíce později porodila Zooey svého prvního potomka, dceru Elsu Otter.

Natáčení seriálu je pro všechno osazenstvo nesmírně náročnou záležitostí, na place se jako herečka, ale i jako štáb můžete několik měsíců pohybovat 12–16 hodin denně. Většina hereček kloubí mateřství na natáčení tak, že si zkrátka pronajme několik chův, které doma hlídají. Emily a Zooey jsou však poněkud jiné matky.

Emily Deschanel, sestra Zooye, slavila nedávno narozeniny Foto: Emily Deschanel, sestra Zooye, slavila nedávno narozeninyFoto: Instagram.com

Spinkání se neslučuje

Děti vozí na natáčení, když hrají scény, hlídají rodiče, manžel nebo chůva. "Je velkým štěstím, že dokonce se sestrou natáčíme pro stanici FOX vedle v ateliérech, takže se můžeme potkávat. Problém je, že naše děti spí v úplně jinou dobu. Takže, když je Calvin vzhůru, malá Elsa spí a opačně," vysvětluje Emily a přiznává, že zatím děti nechává spát podle jejich potřeb a rozhodně jim nenastolila tvrdý režim, který by jim určoval jasný spací režim.

Co můžete v úterý vidět?

Na Prima LOVE uvidíte pokračování premiérové jedenácté řady. Další případ zastihne Kůstku a Bootha během příprav na oslavu Dne díkůvzdání. Slavná novinářka byla zavražděna patrně v souvislosti se zveřejněním citlivých vládních informací...

Podívejte se na Sběratele kostí v úterý večer ve 20.15 na Prima LOVE!

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Closer III (7)
Closer Foto:
16:25 17:20
93%
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVModrý kód Foto:
20.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVDva v tom Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016