Máme pro vás první celou scénu z filmu 50 odstínů šedi!

50 odstínů šedi - podívejte se na novou scénu Foto: 50 odstínů šedi - podívejte se na novou scénuFoto: All

Filmová společnost udělala divačkám další radost! Zveřejnila úplně celou scénu nového filmu 50 odstínů šedi, který už je teď díky knižní předloze naprostým fenoménem. Pojďte se podívat na scénu, kdy se Christian snaží poprvé sblížit s Anastasií.

Erotické trilogie, která začíná knižním dílem s názvem 50 odstínů šedi, se prodalo před 100 milonů výtisků po celém světě. S nadsázkou lze říct, že svět se díky literatuře se sado-masochistickým nádechem znovu naučil číst. 

Na příběh nezkušené Anastasie, která potká až příliš zkušeného milionáře Christiana, čekají miliony diváků a divaček. Během nedělní americké sportovní (a pro Američany slavnostní) akce Super Bowl filmová společnost uvolnila novou verzi filmového traileru. To znamenalo i nové scény.

VIDEO jste mohli vidět tady

Jeden provaz, izolepu...

Dnes pro vás ovšem máme celou jednu filmovou scénu! Christiana nezkušená amatérská novinářka zaujme natolik, že se ji vydá navštívit na její brigádě v obchodě se zahradními potřebami. Ta je z toho mírně řečeno překvapená. On září sebejistotou, ona by se nejraději při vybírání provazů a izolep propadla někam hodně daleko pod zem...

Pan Grey si prostě zašel pro pár věciček, které nutně potřebuje...

Podívejte se na scénu sami:

 


 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
Prostřeno - img zastupce Foto:
08:55 09:50
79%
DNES V TVPrávem odsouzeni Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TVČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT Foto:
21.30
DNES V TVAfričan Foto:
20.15
DNES V TVPredátor 2 Foto:
22.20

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016