Má slovanský původ a tchyni Sofii Loren – to je hvězda seriálu Rizzoli & Isles

Sasha Alexander Foto: Sasha AlexanderFoto: All

Superchytrá, elegantní a sexy zároveň. To je Maura Isles v populárním krimiseriálu Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně. Geniální patoložku, jež jde po boku své parťačky a přítelkyně Jane Rizzoli po krku i těm nejmazanějším zločincům, ztvárnila herečka Sasha Alexander...

Seriál Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně můžete sledovat ve středu ve 20.15 na Prima love. Postavu Maury Isles ztvárňuje Sasha Alexander – a jedná se o její nejslavnější roli. Možná o ní ale jako o herečce, ženě a manželce nic nevíte. Pak se právě teď můžete dozvědět pár zajímavých faktů.

Slovanské kořeny

Ačkoliv se Sasha narodila v Los Angeles, má evropské kořeny. Její rodiče jsou totiž italského a srbského původu. Sasha Alexander dokonce není ani její pravé jméno – čerstvě čtyřicetiletá kráska se roku 1973 narodila jako Susana Drobnjakovič. Ale pseudonym zní přece jen o něco efektněji a srozumitelněji v anglicky mluvící zemi.

Snacha Lorenové

V roce 2007 se Sasha provdala za Edoarda Pontiho. Že vám to nic neříká? Nu, italsko-americký režisér je synem producenta Carla Pontiho a superhvězdy Sophie Loren. Zda a jaké dýchánky spolu dvě slavné herečky pořádají, však není známo. Ponti a Alexander mají dvě děti – syna Leonarda Fortunata a dceru Luciu Sofiu.

Sofie Lorenová

Kámoška z Chirurgů

S kým chodí Sasha na kafe a party? Dost možná s Jessicou Capshaw alias doktorkou Arizonou Robbins z populárního „medicínského“ seriálu Chirurgové, který též můžete vidět na Prima love, a to v neděli ve 22.25. Jsou totiž nejlepší kamarádky.

Detektivky jsou jejím osudem

Zdá se, že Sasha má štěstí na role v kriminálkách. Už před Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně se totiž do myslí diváků zapsala jako agentka Caitlin Todd v Námořní vyšetřovací službě. Mihla se také v slavné Mission Impossible III. A pamatovat si ji můžete také jako Gretchen Witter z Dawsonova světa.

Co čeká Sashu v roli patoložky Maury Isles ve středeční epizodě? Vyšetřování vraždy mladé dívky, jejíž mrtvolu zasypali vápnem v kostele.

Vraha s Maurou odhalíte v dalším díle Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně na Prima love.

Článek

Končí druhá řada Rizzoli&Isles: Vraždy na pitevně

Rizzoli & Isles vzpomínají na slavnou novinářku Veroniku Guerin!

Ve středu ve 20.15 uvidíte sympatické duo patoložka – policistka. Rizzoli & Isles totiž pátrá po vrahovi studentky žurnalistiky, která byla na stopě gangům prodejců drog. ...

 

Článek

Krásná Jane Rizzoli

Angie „Rizzoli“ Harmon: Tipli byste, že je vyšetřovatelka zasloužilou matkou?

Je krásná, šarmantní, úspěšná herečka a ještě zvládá péči o tři děti: Angie Harmon, která hraje Jane Rizzoli v kriminálce Rizzoli & Isles. O jejím půvabu se přesvědčte ve ...

Článek

Korsakův nevlastní syn je pěkné "kvítko"

Nezvedný syn v Rizzoli a Isles: A jaké herce zlobily děti ve skutečnosti?

Pořádně se tentokrát zapotí policista a Janin přítel Vince Korsak. Jeho nevlastní syn postřelí policistu! Jak to dopadne? Dřív než to dnes od 22.45 na Primě v Rizzoli & ...

 

 

Videoarchiv
Všechna videa
TV program Celý program
Právě vysíláme
DNES V TVMyšlenky zločince - 10. řada Foto:
20.15
DNES V TVSběratelé kostí Foto:
21.15
DNES V TVJak se staví sen Foto:
21.30
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
22.45
DNES V TVBeowulf a Grendel Foto:
22.25
DNES V TVHlavní postavy Grimm III Foto:
20.15

reklama

//Relaxujte s~chutí, přinášíme 5~tipů 16.5.-22.5.2016